výsledky utkání:

FK Kralupy 1901 - Bakov nad Jizerou - 7:2 (3:2)

sestava: Javůrek - Plas, Klier, Psota(84.Jeleňák), Solar - Lucano, Dobiáš(81.Duchek), Glogas, Zapletal(69.Tsoka) - Pakandl, Valtr

branky: Valtr( Lucano), Valtr( Pakandl), Dobiáš( Glogas), Zapletal( Valtr), Lucano( Dobiáš), Lucano( Pakandl), Pakandl

Prvních třicet minut neměla naše hra chybu a zaslouženě jsme se ujali vedení už 3:0 a spoustu šancí jsme nedali. V první půli nejméně tři samostatné úniky nepotrestány. Soupeř přeskupil řady a svého stopera dal do útoku a začali problémy.
Výsledkem bylo snížení na 2:3 a nebýt soupeřova ofsajdu, šlo se do šaten za nerozhodného stavu.
V poločase jsme si řekli z čeho soupeř hrozí a tudíž si to kluci pohlídali a náskok jsme pozvolna navyšovali. Za stavu 6:2 to soupeř vzdal.
Dnes výborně odmakaný zápas, ale pořád potřebujeme moc šancí na vstřelení golu. Zkušenosti ale přibývají a to je dobře.
Příště musíme na tento výkon navázat.

Pšovka Mělník - FK Kralupy 1901 - 4:3(1:2)

sestava: Javůrek - Plas, Surmaj, Psota(68.Mikulka), Solar(82.Yakob B.) - Duchek(46.Tsoka), Pakandl, Glogas, Klier - Lucano, Valtr

branky: Klier(Pakandl), Valtr(Glogas), Valtr

V dnešním zápase jsme soustředili na dobrý vstup do zápasu a to se nám povedlo jen co do výsledku. Herně první půlka nebyla už podle našich představ. V polovině prvního poločasu jsme se prosadili dvakrát během pěti minut a věřím, že kdyby se přidal třetí, mohlo to být víc v klidu. Soupeř, ale vzápětí snížil. Z naší strany byla laxnost v napadání a někdy jsme si pěkně koledovali. Do druhé půle jsme šli odhodláni náskok navýšit, ale soupeř dobře kombinoval a dostávali jsme se v určitých pasážích pod tlak, někdy zbytečně. Pět minut před koncem jsem si říkal, že je to možná až krutý výsledek pro soupeře, Ale v závěru jsme o výhru přišli, důsledkem ještě asi nezkušenosti v této soutěži a přetížení celé obrany, která byla pod tlakem. Dost nás podržel i brankář. Musím uznat, že tento zápas nám dnes opět hodně dal. Musíme se z toho poučit a jít dál.

FK Kralupy 1901 - TJ Sokol Klecany - 5:6 (2:4)  - první mistrovské utkání.
sestava: Javůrek - Plas, Surmaj, Psota (75.Jeleňák), Yakob B.(56.Solar) - Mikulka (27.Valtr),Pakandl, Glogas, Klier - Lucano, Duchek
branky: Psota, Lucano (Pakandl), Klier (Lucano), Pakandl, Lucano ( Valtr)
Úvodních dvacet pět minut jsme tahali za kratší konec a prohrávali jsme už 0:4. Poté se kluci srovnali s tempem zápasu a konečně jsme začali proměňovat svoje šance. Dnes jsme si vybrali nováčkovskou daň, kde jsme zjistili, že musíme jezdit po zadku celý zápas. Ač jsme na to upozorňovali, tak jsme měli špatný vstup do obou poločasů.
Soupeř byl starší a určitě to byl tým s první pětky tabulky, ale až další kola napoví. Nemohu se zbavit dojmu, že dnes jsme na body měli. Každopádně slušný výkon kluků a dobrý příslib do dalších zápasů. V téhle soutěži nám ale už soupeři nic zadarmo nedají. Důležité je se koncentrovat celý zápas, přeci jenom se hraje už 90 minut.

FK Kralupy 1901-SK Mšeno 12:1(4:0)

Sestava FKK: Javůrek - Plas, Surmaj, Psota, Bohdan Yakob - Zaplétal, Pakandl, Glogas, Tsoka - Klier, Duchek

Střelci/asistence: Tsoka/Duchek, Duchek/Zapletal, Duchek/Tsoka, Tsoka/Zapletal, Pakandl/Klier, Pakandl, Pakandl/Psota, Glogas/Pakandl, Zapletal/Pakandl, Glogas/Tsoka, Pakandl/Glogas, Glogas/ Duchek

Od začátku jsme se začali prosazovat rychlým kombinačním fotbalem, i přes to, že kluci šli do zápasu v plné fyzické přípravě a po noci pod širákem. Soupeř nebyl schopen reagovat na naší kombinaci, na naší polovinu se dostával jen sporadicky a v druhém poločase se jeho hra naposto rozpadla.... Kluci podali slibný výkon, i přes to, co mají v nohách v polovině soustředění.

FK Kralupy 1901 - Dynamo Nelahozeves - 24:1 (13:0)
sestava: Javůrek - Yakob.B, Plas, Psota, Jeleňák - Červeňák, Glogas, Pakandl, Tsoka - Klier, Zapletal
střídali: Zabilanský, Šatava
branky: Tsoka (Glogas), Psota (Pakandl), Zapletal (Pakandl), Glogas, Pakandl, Psota (Pakandl), Zabilanský (Zapletal), Zapletal, Klier (Pakandl), Klier, Tsoka (Glogas), Glogas (Tsoka), Pakandl (Psota), Zabilanský (Klier), Tsoka, Zapletal, Zapletal (Klier), Psota (Klier), Javůrek pen., Klier (Zapletal), Glogas, Klier, Červeňák (Zabilanský), Klier (Glogas)

Spartak Žebrák - FK Kralupy 1901 - 2:9 (1:4)
sestava: Javůrek - Solar, Surmaj, Psota, Plas - Mikulka, Pakandl, Glogas, Tsoka - Klier, Duchek
střídali: Dobiáš N.
branky: Klier (Psota), Klier (Glogas), Pakandl (Duchek), Dobiáš N. (Pakandl), Pakandl, Tsoka (Klier), Klier (Tsoka), Pakandl ( Mikulka), Surmaj (Pakandl)
Serie tří přátelských zápasů na sehrání skončila a příští víkend už jdeme na ostro. Přivítáme doma Klecany.
Dnešní soupeř odrážel asi to, co se momentálně na okresech ve staršim dorostu nachází. Tři výhry při skore 45:4 mluví za vše. Nás to utvrdilo jednoznačně v tom, že hrát 1.A třídu staršího dorostu byla dobrá volba.