PODZIM 2012

 

Družstvo mladší přípravky FK KRALUPY 1901 zařadil los do skupiny C podzimních bojů Okresního přeboru mladších přípravek.

Hrálo se ve třech skupinách, na podzim dvoukolově – doma/venku.

Po skončení základní skupiny postoupilo družstvo maldší přípravky FK Kralupy 1901 z prvního místa do jarních bojů o 1. - 7. místo v okresním přeboru mladších přípravek.

 

STŘ    5.9.    D    17:00    FK KRALUPY 1901 - SOKOL LIBIŠ    12 : 3 ( 6 : 3 )

střelci FKK: Ouboulmane 3, Hájek 3, Jánáč 2, Lorenc 2, Divecký 2,

SO    15.9.    V    9:00     ČECHIE KRALUPY - FK KRALUPY 1901     6 : 5 ( 6 : 1 )

střelci FKK: Sabolčík 2, Ouboulmane, Huml, Divecký,

STŘ   19.9.    V    17:00    SOKOL CÍTOV - FK KRALUPY 1901    6 : 8 ( 0 : 6)

střelci FKK: Huml 3, Lorenc 2, Gaško, Hájek, Ouboulmane,

NE     23.9.    V    13:00    LUŽEC - FK KRALUPY 1901    5 : 8 ( 1 : 4 )

střelci FKK: Hájek 4, Janáč 2, Huml, Lorenc,

STŘ   26.9.    D    17:00    FK KRALUPY 1901 - DYNAMO NELAHOZEVES    3 : 2 ( 2 : 2 )
střelci FKK: Hájek, Divecký, Ouboulmane,

NE     30.9.    D    9:30     FK KRALUPY 1901 - SOKOL CÍTOV    15 : 4 (5 : 2)
střelci FKK: Hájek 4, Janáč 4, Lorenc 4,Huml, Gaško, Ouboulmane

SO     6.10.    V   11:00    DYNAMO NELAHOZEVES - FK KRALUPY 1901    3:12 ( 0 : 7 )

střelci FKK: Hájek 6, Lorenc 3,Ouboulmane 2, Pospíšil,

STŘ   10.10.   V   16:30    AFK VELTRUSY - FK KRALUPY 1901    1 : 24 ( 0 : 11 )

střelci FKK: Janáč 7, Ouboulmane 5, Huml 4, Hájek 4, Divecký, Gaško, Novák, vlastní,

NE     14.10.   D    9:30    FK KRALUPY 1901 - AFK VELTRUSY    26 : 0 ( 13 : 0 )

střelci FKK: Ouboulmane 7, Hájek 6, Lorenc 5, Janáč 4, Huml 2, Gaško2,

NE     21.10.   V   11:00    SOKOL LIBIŠ - FK KRALUPY 1901    4 : 10 (2 : 5 )

střelci FKK: Ouboulmane 3, Hájek 2, Huml 2, Divecký 2, Gaško,

NE     28.10.   D    9:30     FK KRALUPY 1901 - ČECHIE KRALUPY     3 : 1  ( 2 : 1 )

střelci FKK: Hájek 2, Lorenc,

NE     4.11.    D     9:30    FK KRALUPY 1901 - LUŽEC    10 : 2 ( 3 : 1 )

střelci FKK: Hájek 4, Janáč 3, Huml 2, Divecký,

 

 

Mladší přípravka – okresní přebor skupina C

 

Rk.

Tým

Záp

1.

FK Kralupy 1901

12

2.

FK Čechie Kralupy

12

3.

Sokol Cítov

12

4.

Dynamo

12

5.

Sokol Libiš 2005

12

6.

Eletis Lužec

12

7.

AFK Veltrusy

12

* toto je pouze konečné umístění, statistické údaje a body se na příkaz okresního mělnického svazu nesmí zveřejňovat, mladší přípravka bude hrát v jarní části sezony skupinu o 1-7 místo