A mužstvo 1.kolo OP: FK Kralupy 1901 - Sokol Libiš B 0:3 (0:2)

Propadák a herní kolaps hned v prvním kole !!!

První mistrovské utkání se nám příliš nevydařilo. Nejen výsledkově, ale především herně….Při tropických teplotách nám to nešlo od nohy a od začátku utkání jsme byli nepřesní. Do první šance jsme se dostali po dorážce Vokouna, ale toho neuvěřitelně vychytal hostující brankář. Poté několikrát zahrozili hosté a to hlavně díky přesným náběhům za obranu. Nakonec nás za naší laxnost a nepohyblivost hosté potrestali, když využili mezeru v obraně a šli zaslouženě do vedení. Hosté poté dobře drželi míč a v neúnosném počasí bylo nemožné více napadat a získávat míč. Přesto jsme mohli vyrovnat, ale hostující brankář předvídal kam bude trestný kop zahrávat Tarbaj a byl u své tyče včas. Nakonec jsme poločas neudrželi s jednobrankovým mankem a inkasovali i podruhé. Zde byl Venca bez šance, nádherná střela zaplula až do vingle z dobrých 30 metrů.

Druhý poločas hosté odehráli disciplinovaně a profesorským způsobem dobře drželi míč a my jsme se k ohrožení hostující svatyně dostávali sporadicky. Nakonec v nastaveném čase se hosté prosadili potřetí a to po naší chybě.

Hosté vyhráli zaslouženě a o osudu utkání rozhodla první branka, která v tropickém počasí znamenal nepřekonatelné.

Za výkon se musíme omluvit všem domácím fanouškům, kteří zavítali v tropickém vedru na náš stadion. Nejlepší omluvou bude když se odměníme zlepšeným výkonem a výhrou v druhém domácím kole kdy přivítáme mělnickou Pšovku a to už tuto sobotu 15.8. v 17:00 hodin.

Šour - Beneš, Černý, R.Polák, Hrachovec - Vokoun, J.Polák, Tarbaj, Pexa - Matějček, Růžička (Topor,Kinter,Felix)