A mužstvo 7.kolo OP: Dolni Beřkovice - FK Kralupy 1901 1:0 (1:0)

Body jsme v Beřkovicích nepotvrdili

V dalším kole, které nás zavedlo do Dolních Beřkovic, jsme chtěli navázat na předchozí zvládnutý zápas s Hořínem. Jak herně, tak hlavně bodově.

Vstup do utkání jsme měli lepší my a vypracovali jsme si hned několik solidních brankových příležitostí. Ty ale zůstali trestuhodně nevyužity. Kdybychom po dvaceti minutách vedli 4:0, nemohl by se nikdo ničemu divit.

Ve dvaadvacáté minutě pak přišlo po hrozivě vypadající srážce dvou domácích hráčů hlavami k přerušení hry. Domácí Kaňka pak byl záchrannou službou odvezen do nemocnice. Tímto mu přejeme brzké uzdravení.

Toto přerušení nám malinko uškodilo a vypadli jsme z tempa. Sice nadále pokračovalo obléhání beřkovické branky, ale šance si začali vytvářet i domácí. Při jedné z nich se ve 35. minutě z úhlu prosadil Vermach a poslal Beřkovice do vedení 1:0.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Naše dlouhodobé trápení v koncovce pokračovalo a útoky domácích končili většinou na naší pozorné obraně. Koncovku jsme řešili silově namísto abychom to "uklidili" k tyči. Trefovali jsme brankáře, kterého jsme tak jen nechali vyniknout nebo jsme netrefili branku vůbec.

Jak mizérie v zakončení, tak mizérie výsledková pokračuje. Po sedmém kole máme i nadále na kontě pouhé tři body.

Sokol Dolní Beřkovice - FK Kralupy 1901 1:0 (1:0)

Gól: 35. Vermach

Sestava: Šour - Beneš (27. P. Vokoun), R. Polák, Řenč, Pexa - Hrachovec (78. Kinter), J. Polák (46. A. Vokoun), Topor, J. Matějček - M. Pešek, Růžička

Ohlasy k zápasu níže: Pan Kadlec z Beřkovic byl ale asi absolutně na jiném utkání. Když to napíšu slušně, tak jeho komentář je nepřesný. Když odečtu neodpískanou penaltu a několik odmávaných ofsajdů v náš prospěch, tak by byl spravedlivý výsledek utkání byl tak 3:9.