A mužstvo OP: 6.kolo FK Kralupy 1901 - AFK Hořín 2:0 (2:0)

Konečně za tři body

FK Kralupy 1901 - AFK Hořín 2:0 (2:0)

Do dnešního utkání jsme vstupovali se změnami v sestavě a s tím, že už musíme v domácím prostředí naplno zabodovat. Od první minuty jsme se do soupeře pustili a vypracovali si několik slibných příležitostí, které jsme neproměnili. V 16. minutě jsme zahrávali trestný kop, který proměnil Zavadil a vedli jsme 1:0. O dvě minuty později se na nás kopala penalta, kterou Šour zlikvidoval a o deset minut později ještě vyrazil gólovou hlavičku. V závěru poločasu se nám podařilo navýšit skóre na 2:0 když Matějček prostřelil z úhlu hostujícího brankáře.

Do druhé půle jsme šli s tím, že výsledek musíme udržet a pokusíme se vstřelil rozhodující branku. Hráli jsme ze zajištěné obrany a při odebrání míče jsme se snažili hned vyrážet do brejků. Vytvořili jsme si několik šancí, které jsme neproměnili. Hořín se snažil o snížení výsledku, ale vypracoval si pouze několik náznaků šancí a rohových kopů.

Jednalo se o velice těžké utkání, které jsme myslím až na pár chyb zvládli. Všichni hráči předvedli bojovný výkon a pro výsledek udělali maximum. Doufáme, že nás první výhra v sezoně nakopne k lepším výsledkům a k posunutí do středu tabulky. Nerad hodnotím jednotlivce, ale tentokrát musím vyzvednout brankáře Vencu Šoura, který chytil penaltu a v utkání nás několikrát podržel a Kubu Poláka, který na pozici útočníka předvedl velmi dobrý a bojovný výkon.