12. kolo FK Kralupy 1901 - AFK Hořín 3:2 (1:0)

Těžký terén a ještě s těžším soupeřem, to bylo další kolo V Olších

V dalším kole jsme doma přivítali nováčka z Hořína, i přes horší postavení hostů se dal očekávat těžký zápas.

Lepší vstup do utkání jsme si nemohli ani přát, již ve druhé minutě nás poslal do vedení Řenč, když z hranice vápna prostřelil vše co mu stálo v cestě. Za necelých dvacet minut jsme již vedli o dvě branky, to když si Matějček našel ve skrumáži míč a nebyl pro něj problém skórovat. Hosté zaskočeni průběhem a aktivitou domácích působili neškodně, bohužel další brankové příležitosti jsme nevyužili a byli potrestáni naší nedůsledností. Jediná zdařená akce hostů před koncem první půle skončila brankou v naší síti.

Vstup do druhé půle byl jak na horské dráze, po odehraných minutách se míč dostal opět k Matějčkovi a ten rozvlnil sít Hořína po třetí ( v letošní sezóně již po desáté). Bohužel z dvoubrankového vedení jsme se neradovali příliš dlouho a po necelé minutě inkasovali kontaktní branku, po nedorozumění zadních řad s gólmanem. Od této chvíle jsme působili hrozně zbrkle a nikdo z nás nechtěl příiš vymýšlet s míčem, proto naše hra byla nekoukatelná a hosté dostali možnost převzít iniciativu nad průběhem utkání. To se i stalo a hosté začali být ve všech ohledech aktivnější a nebezpečnější, naštěstí si vypracovali jedinou větší šanci a s tou si včasným vyběhnutím poradil Šour a napravil svoje menší zaváhání při druhé inkasované brance. Po závěrečném hvizdu jsme se mohli radovat ze tří vybojovaných bodů.

Následné kolo zajíždíme do Velkého Borku, kde nás bude čekat souboj s mladým a perspektivním týmem, který zatím svůj potenciál neukazuje v plné síle. Poslední kolo doma a předposlední v podzimní části odehrajeme proti nedalekým Veltrusům 9.11. od 14 hodin

Pod trenérem Macharou se nám podařilo ustálit výsledky a pravidelně bodovat ( z 5ti utkání, jsme vytěžili 11 bodů při skóre 16:10)