13.kolo OP: Mšeno - Fk Kralupy1901 4:0 (3:0)

Ve třináctém kole okresního přeboru jsme jeli k mistrovskému zápasu do Mšena, kam jsme odjeli ve velmi kombinované sestavě, především s hráči "B" týmu.

První půlhodinka zápasu byla vcelku vyrovnaná, jen domácí si dokázali vytvořit více gólových příležitostí. Ty ale zůstali neproměněny.

Skóre však mšenští otevřeli jako první ve 29. minutě. O tři minuty později bylo ještě hůř a prohrávali jsme již o dvě branky, kdy se po akci na levé straně prosadil Závěšický. Do poločasu se podařilo skórovat ještě jednou Závěšickému a do kabin se šlo za stavu 3:0 pro Mšeno.

Druhý poločas byl z naší strany již vyvedenější a i jsme si vytvořili pár příležitostí ke skórování, do kterých se dostali nejdříve Pexa a poté střídající Dobiáš, který do útoku přinesl svěží vítr.

Skóre ale měnili domácí, kdy se z přímého kopu prosadil Valenta a bylo to 4:0 z pohledu domácích. Do konce utkání nás pak zachránil gólman Šour několika skvělými zákroky od pohromy.

I ve velmi slepené sestavě jsme podali bojovný výkon, ale na vítězství to bohužel nestačilo. Prohrál se tak další zápas, tentokráte 0:4 ve Mšeně.

SK Mšeno - FK Kralupy 1901 "A" 4:0 (3:0)

Góly: 29. Stejskal, 32. a 44. Závěšický, 70. Valenta

Sestava: Šour - P. Pešek, M. Pešek (46. Kinter), A. Kolmistr, Šíma (65. Dobiáš) - P. Vokoun, Topor, M. Kolmistr, Pexa - J. Matějček, Malík