16. kolo OP: Sokol Libiš B - FK Kralupy 1901 3:0 (2:0)

První mistrovské utkání okresního přeboru v roce 2016 nás zavedlo na hřiště do Libiše, kde jsme se utkali s místním "B" týmem.

Zápas pro nás nezačal vůbec dobře. Hned ve čtvrté minutě jsme inkasovali jak jinak než ze standartní situace a prohrávali 0:1.

Hra byla vyrovnaná, ale větší šanci ke skórování si ani jedno mužstvo nevytvořilo. Pak ale tři minuty před koncem prvního poločasu přišla opět standartka domácích, naše dvě individuální chyby a rázem to bylo 0:2.

Druhý poločas byl z naší strany povedenější, ale gólová příležitost ne a ne přijít. Prakticky celý druhý poločas jsme, možná i díky hlasitému skandování našich Fanatics, nepustili domácí výrazněji do hry. Ti hrozili akorát z rychlých kontrů.

Jeden takový domácím vyšel až v 86. minutě, kdy se životní ranou prosadil Fajt a uzavřel skóre utkání na 3:0 pro domácí.

Sokol Libiš "B" - FK Kralupy 1901 3:0 (2:0)
Góly: 4. Pilař, 42. Ryšlavý, 86. Fajt

Sestava: Moučka - P. Pešek (56. V. Matějček), P. Vokoun, Řenč, Kinter - Topol (36. Pečený), Horváth, Topor, Kefurt - Dobiáš, J. Matějček

Rozhodčí: Šnýdr Miroslav - Braunšveig Vojtěch, Remenec Lubomír

Delegát: Kabyl Jiří