3. kolo OP: FK Kralupy 1901 - PTZ Viktoria Nelahozeves 6:1 (4:0)

Výprodej šancí v Olších

Své druhé mistrovské utkání po 14-ti denní pauze odehráli Kralupy doma, soupeřem jim byl z nedaleké Nelahozevse- PTZ. Soupeř přijel oslaben o několik jmen a svědomím výprasku z minulého kola.

Od první minuty se hrálo na jednu branku a to hostí, v největších šancích se postupně objevovali Matějček, Miler, Jeřábek. První branku vstřelil Jeřábek po kolmici mezi beky, kterou mu servíroval J. Polák. Druhou branku vstítil Matějček, když se prosadil špičkou kopačky z těžké pozice, třetí hřebíčkem do hostující rakve byl autorem opět Matějček, když si nikým nehlídaný zpracoval míč na malém vápně a pohodlně skóroval. Poté přišel opět výprodej šancí a to dvojce Matějček- Miler. Hosté se dostali k jediné střele první půle přibližně v 35.minutě, autorem toho pokusu byl Šimáček. Poslední slovo prvních pětačtyřiceti minutovky měl J. Polák, který proměnil pokutový kop po faulu na Jeřábka.

Druhý poločas začal jako první skončil, neproměněnými šancemi. Domácí na rozdíl od prvního poločasu více mysleli na útočení a nechávali otevřená zadní vrátka, která hosté využívali rychlým kontrům. Za stavu 4:0 se prosadili hosté, když malým vápna propadl centrovaný míč a nikým neatakovaný hráč PTZky skóroval. O několik minut byl rozdíl ve skóre opět čtyř gólový, když se prosadil Jeřábek po individuální akci. Poslední tečku za výsledkem udělal Matějček po rychlé akci po pravé straně.

Předvedená hra nebyla z nejhorších, ale k dokonalosti chybělo více klidu v zakončení a vyvarování se některých zbytečných chyb v rozehrávce. Rozdíl mohl být i dvouciferný kdyby domácí hráči proměnili alespoň polovinu z tich nejvyloženějších co jim hosté dovolili.