7. kolo OP: FK Kralupy 1901 - Sokol Libiš B 0:1 (0:0)

Produktivita? Nulová

Takto by se dalo prezentovat naše další domácí utkání. To co nás trápí několik zápasů dokola a to nízká produktivita, se opět ukázala rozhodujícím faktorem proti Libišskému „bé“ mužstvu.

První poločas se odehrával spíše v naší režii i přesto bylo vidět spousty nepřesností na obou stranách. První zakončení utkání a rovnou brankové měl na kopačce mladíček Gabčo, bohužel míč mu v nevhodnou chvilku poskočil. Další šance rovnou dvou gólová přišla po dvaceti minutách, kdy Miler našel ve vápně J. Poláka a toho konečky prstů vychytal brankář hostí. Vyražený míč se dostal k J. Matějčkovi a ten zklamal v zakončení. Největší šancí nakonec domácích byl trestňák rozehraný Jeřábkem, bohužel mířil tak ideálně až zazněla v Olších branková konstrukce po jeho střele. Hosté první půli hráli převážně na brejky a někdy s nimi měla domácí obrana plný ruce (nohy) práce.

Druhou půli jsme úplně vypadli z tempa a bylo to o jednom ušmudlaném gólu, prvním náznaku problémů pro náš tým, nás podržel reflexivně Křemeňák. Bohužel i tato šance byla pro nás malým varováním, tak musel přijít trest v podobě gólu v naší síti. Útočník obešel Peška a v tváří tvář obestřelil Křemeňáka. Bohužel jsme se na nic nezmohli a proto prohráli smolně 0:1. Teď hrajeme opět doma a to s tápajícími Chvatěruby, nic lehkého nás nebude čekat, ale povinností jsou tři body a snad nám to tma konečně začne padat.

Z Libišských internetových stránek.

Dnes se ukázalo, že fotbal opravdu nemá logiku. Odehráli jsme špatný zápas a přesto máme tři body. V úvodu jsme hráli, co jsme si řekli, ale rychle jsme přenechali iniciativu domácím, ale ti jsou v koncovce nebezpeční jako my, a tak byl poločas 0:0. Do druhého poločasu naskočili domácí dobře a vytvořili si hned z rozehrávky velkou šanci. Jenže od té doby jsme se probrali, dobře domácí hráče pokrývali a nakonec proměnili jednu z našich tří šancí. Jinak jsem již v sobotu měl tušení, že zde vyhrajeme. Dík klukům za bojovnost, ikdyž se herně moc nedařilo. Trenér Tichota

Dnes jsme začali velmi dobře, ale vydrželo nám to asi 7.minut. Pak jsme zbytečně ztráceli míče a nechali domácí, aby nás dostali pod tlak. Měli šance, ale nevyužili je. Druhý poločas jsme se srovnali a začali hrát a v 68.minutě jsme po pěkné akci vsítili první a jak se později ukázalo, tak i vítězný gól, který dal Lukáš Hadrava. Konečně mu to tam padlo, měl tři šance, ale ta zbrklost ho připravila o další branky. Jinak hodnotím utkání za šťastné 3 body. Asistent trenéra Urbanec.

Samotná hra není až tak špatná, do ideálního rozpoložení má taky nějaký kus daleko, ale vše se odvíjí od proměňování šancí. Na jeden ušmudlaný gól se strašně moc nadřeme a to na psychice mužstva moc nepřidává.