9. kolo OP: SK Vojkovice - FK Kralupy 1901 3:1 (1:1)

Jak je u nás již zvykem, začátek zápasu jsme opět prospali a hned po pár vteřinách od úvodního hvizdu sudího Němečka měl domácí Juklíček obrovskou šanci. Tu ale bravurními zákroky zneškodnil brankář Šour.

Tato "facka" byla pro nás budíčkem, hru jsme vyrovnali a i párkrát nesmělými pokusy ohrozili svatyni domácích. Jenže Vojkovice udeřili jako první. Po standartní situaci se prosadil Plicka a prohrávali jsme 0:1.

Ke konci prvního poločasu však přišel náš čas. Z hranice šestnáctky prostřelil Heimratha kladenským nártem Martin Pešek a bylo vyrovnáno.

Druhý poločas byl pak v režii vojkovických fotbalistů. Ti dvěma slepenými góly zvýšili vedení, které si pak do konce zápasu pohlídali.

Vojkovice byly fotbalovější, ale mohli jsme zde klidně bodovat. Je to pořád dokola. Nikomu se nedá upřít, že by nebojoval nebo nehrál naplno, ale vždy nás srazí laciné góly a šance co si vytvoříme buď řešíme absolutně primitivně a nebo je zakončíme někam do pralesa.

Hráč zápasu: Rozdílovým hráčem byl jednoznačně vojkovický Tetiva, kterého bylo plné hřiště.

SK Vojkovice - FK Kralupy 1901 3:1 (1:1)

Góly: 40. M. Pešek

Sestava: Šour - A. Vokoun (57. P. Pešek), Černý, Řenč, Pexa - Šíma, Polák ml., Polák st. (60. Kefurt), Matějček ml. - M. Pešek (66. P. Vokoun ml.), Topor (77. Kinter)