B mužstvo v prvním kole podlehlo Vojkovicím B 2:3

Na úvod sezóny 2015/2016, jsme stejně jako v sezóně minulé, zajížděli na hřiště do Vojkovic.

V kombinované sestavě s mnoha absencemi i novými posilami jsme se od úvodního hvizdu malinko hledali, ale i přesto jsme s domácími hráli vyrovnanou partii. K první vážnější akci se po zhruba čtvrthodince dostali domácí. Po rychlé akci na levé straně přišel centr do vápna a vojkovický fotbalista nedal Raškovi v brance střelou pod břevno šanci.

Hra poté byla plná nepřesností na obou stranách, případná zakončení končila mimo branku nebo na pozorně chytajících gólmanech. Závěrečná desetiminutovka prvního dějství však patřila nám, respektive kanonýru Daliboru Dobiášovi. Ten si dvakrát tváří v tvář gólmanovi věděl poradit se situací a rázem jsme vedli 2:1.

Do druhého poločasu jsme však nevstoupili vůbec dobře a domácím se podařilo skóre srovnat. Ba co víc, po dvaceti minutách ho dokonce otočili.

Šance na zkorigování výsledku byli, což o to, to by však museli nejdříve Felix a poté i Kefurt trefit odkrytou svatyni vojkovických. Poté nás několika skvělými zákroky podržel navrátilec Rašek.

V prvním utkání sezóny jsme tak podlehli vojkovickému béčku 2:3.

SK Vojkovice "B" - FK Kralupy 1901 "B"  3:2 (1:2)

Góly: Dobiáš 2