B mužstvo veze tři body z Ledčic

K dalšímu mistrovskému utkání náš "B" tým zavítal na hřiště do Jeviněvse, kde v azylu své domácí zápasy hrají fotbalisté Sokola Ledčice.

První poločas probíhal v jasné režii našich fotbalistů. Tlak vyústil faulem ve vápně Martina Kolmistra. Nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Vladimír Matějček a naše mužstvo poslal do vedení 1:0. O více než tutových šancích Felixe, Dobiáše či Adama Kolmistra se raději zmiňovat nebudu.

Naší impotenci v zakončení potrestali domácí gólem. Po chybě Tichého prostřelil hráč Ledčic z úhlu Šoura a bylo vyrovnáno.

První poločas utkání tak skončil za stavu 1:1.

Do druhého poločasu vstoupili naši fotbalisté výborně a byli odměněni brankou. Adam Kolmistr se parádně uvolnil a z hranice penalty nedal gólmanovi šanci.

Domácí pak po nějaký čas zatlačili kralupské na vlastní polovinu a gól, jak se říká, visel ve vzduchu.

Snahu domácích o vyrovnání rozmělnil neortodoxním způsobem Dalibor Dobiáš, který přihrávku Adama Kolmistra doklepl choulostivými místy do svatyně domácích.

Na 4:1 zvyšoval parádně zahraným přímým volným kopem Richard Kinter, jehož branka by kandidovala v nejedné prvoligové evropské soutěži na gól měsíce.

Konečnou podobu výsledku dal svým druhým gólem Adam Kolmistr.

Utkání tak skončilo vítězstvím našeho mančaftu 5:1.

Příští utkání náš "B" tým hostí rezervní tým Sokola Dolany. Budeme rádi, když přijdete naše kluky povzbudit.

Kralupy do toho!

Sestava: Šour - Matějček, Tichý, Krpec, Kinter - M. Kolmistr, M. Pešek, Kefurt, Felix - Dobiáš, A. Kolmistr