Béčko jen za dva body

Na domácím stadionu V Olších jsme tentokrát přivítali soupeře z nedalekého Postřižína.

Hned od první minuty nabralo utkání velké tempo a akce střídala akci. Více ze hry jsme ale měli přeci jen my. Skóre však jako první otevřeli hosté. Po chybě v rozehrávce šel útočník sám na gólmana Raška a ten bohužel nezaváhal.

To nás malinko opařilo a hra se poté vyrovnala. Po půlhodině hry ale Martin Kolmistr poslal oku lahodící přihrávku na Malíka a ten i přes špatné zpracování prostřelil gólmana. 1:1.

Zanedlouho na to bylo skóre ještě o něco lepší. Po průniku aktivního Malíka skóroval do prázdné branky Hemr, který si tak svůj debut v modrobílém dresu osladil gólem.

Do konce poločasu se ještě podařilo skórovat po sólu přes půl hřiště Martinu Kolmistrovi a velkolepý obrat byl dokonán.

Druhý poločas již od začátku nebyl tak vyvedený jako ten první. Hostům se zhruba v sedmdesáté minutě podařilo se štěstím snížit a čtyři minuty před koncem dokonce vyrovnat. Ztratili jsme tak v podstatě vyhraný zápas.

Utkání musel rozhodnout až penaltový rozstřel. Za nás postupně proměnili David Hemr, Richard Kinter a Jan Šíma. Poté svoji penaltu neproměnil Felix. Díky dvěma chyceným penaltám v podání Raška pak v páté sérii rozhodl Vintr.

FK Kralupy 1901 "B" - FC Postřižín 3:3 (3:1) 4:3 na pen.

Góly: 31. Malík, 38. Hemr, 43. M. Kolmistr; RPK: Vintr

Sestava: Rašek - Felix, Grich, Kefurt, Kinter - Šíma, Hemr, M. Kolmistr, Malík - Dobiáš, A. Kolmistr (46. Vintr)