Béčko poprvé bodovalo v Nové Vsi a s chutí si zastřílelo

Ve čtvrtém kole nás los poslal na hřiště do nedaleké Nové Vsi. Favoritem byli domácí fotbalisté, kteří se sedmi body opanovali třetí místo tabulky. My jsme byli bez bodu a se skóre 3:10 předposlední.

Vstup do utkání se nám povedl. No povedl... byl vskutku impozantní! Po necelé půlhodince hry jsme po gólech Jakuba Poláka, Martina Kefurta a Tomáše Felixe vedli již o tři góly a domácí si s naší rychlou kombinační hrou nevěděli vůbec rady. Ti hrozili pouze z rohových kopů, kde byla znát jejich značná výšková převaha.

Tempo zápasu jsme však udávali my a do konce poločasu se ještě podařilo skórovat Luboši Černému a opět Polákovi. První polovina pohledného utkání skončila 5:0 pro nás.

Druhý poločas se odehrával na naší útočné polovině, kde pokračovalo obléhání domácí branky.

Skóre se nám podařilo zvýšit hned čtyřikrát. Jmenovitě Šourovi, Kefurtovi a hned dvakrát Černému, který tak zkompletoval hattrick.

Domácí pak tři minuty před koncem díky Pavlovi Černému snížili na konečných 1:9.

Sokol Nová Ves - FK Kralupy 1901 "B" 1:9 (0:5)
Góly: 87. P. Černý - 36., 71. a 76. Černý, 8. a 37. J. Polák, 21. a 86. Kefurt, 23. Felix, 50. Šour z pen.

Sestava: Rašek - Šuda (46. Šour), Černý, Nikolov, Kinter - M. Kolmistr, J. Polák, Kefurt, Felix - Dobiáš, A. Kolmistr (71. Lorenc)