Béčko porazilo v posledním utkání Úžice 2:0

V posledním utkání této sezóny jsme na našem domácím svatostánku přivítali fotbalisty z nedalekých Úžic.

Začátek prvního poločasu byl festivalem našich neproměněných šancí. Ve svých šancích zklamali postupně Malík, Dobiáš či Martin Pešek a kdybychom po dvaceti minutách vedli již 6:0, nikdo by se nemohl divit. Naší herní převahu stvrdil až po zhruba půlhodině hry Martin Kefurt, jehož střela z hranice vápna skončila i za pomoci teče jednoho z obránců v síti hostů.

Úžičtí si za celý první poločas nevypracovali jedinou výraznější příležitost a i to možná vedlo k vyhrocenému závěru první pětačtyřicetiminutovky. Michal Malík zabojoval o téměř ztracený balón, čímž musel "dojet" hráče hostů. Ten to neunesl a ohnal se po něm. Druhá žlutá karta v zápase = červená karta. Jenže to nebylo vše. Další hráč Úžic strčil do otlounkánka Malíka a následovala druhá červená během pár vteřin. Úžice tak hráli v devíti.

Hosté se cítili ukřivděně a začali hrát surově. Aktivní Malík tak ještě v posledních vteřinách vybojoval přímý kop na hranici velkého vápna
, který ale Richard Kinter poslal jen do tyče.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme míč držet na svých kopačkách a hlavně si dávat pozor na velmi agresivní hráče hostí. To se nám dařilo a náš tlak vyústil v druhý gól, kdy Martin Pešek přízemní střelou z 25 metrů překonal jinak výtečně chytajícího gólmana Úžic.

Možnost skórovat měli i Úžice, jejich ojedinělou šanci však Šour s Kinterem společnými silami spacifikovali. Poté pokračovalo naše obléháni hostující svatyně, zakončení však byla většinou nepřesná.

Zápas se pak v poklidu dohrával (pokud nebudeme počítat někdy až hloupé poznámky hostů). Utkání jsme tak dotáhli do vítězného konce a po výhře 2:0 zůstávají tři body doma.

Závěrem bych chtěl za celé mužstvo poděkovat všem fanouškům za úžasnou podporu v průběhu celé sezóny a věřte, že siopravdu vážíme. DĚKUJEME!

FK Kralupy 1901 "B" - SK Úžice 2:0 (1:0)

Góly: Kefurt, M. Pešek

Sestava: Šour - Felix, V. Matějček, Krpec, Kinter - Kefurt, M. Pešek (77. Valdhans), Topol, M. Kolmistr - Dobiáš, Malík