béčko s úžicema za dva body

Ve druhém domácím utkání po sobě přivítalo "B" mužstvo fotbalisty z nedalekých Úžic.

Začátek zápasu byl z naší strany malinko vlažnější a kdybychom během prvních patnácti minut prohrávali o dvě branky, nikdo by se nedivil.Do provozního tempa jsme se dostali až v 17. minutě a hned jsme se radovali z gólu. Po standardní situaci se prosadil Dalibor Dobiáš, který byl důraznější než hostující gólman a poslal nás do vedení 1:0.

Netrvalo to však dlouho a bylo vyrovnáno. Michal Rašek svým odkopem malé domů trefil napadajícího útočníka a od něj se míč odrazil do naší brány.

Druhý poločas jsme již byli jasně lepším týmem, ale co trápí obecně celý kralupský fotbal je proměňování šancí. Šíma, Kefurt, Dobiáš, Grich ani Kolmistr pohrdli příležitostmi na skórování. Pět minut před koncem pak ještě po rohovém kopu pálil Dobiáš, který překonal gólmana Úžic, míč letící do sítě odkopl metr za brankovou čarou jeden z obránců. Celý stadion viděl, že to byl regulérní gól, jen pan rozhodčí byl asi oslněn sluncem.

Zápas šel tedy do penaltového rozstřelu, ve kterém postupně proměnili Machara, Hemr, Šíma, Kolmistr, Nikolov a jelikož hostující kapitán Šaly trefil jen břevno, bere "B" tým dva body.

FK Kralupy 1901 "B" - SK Úžice    1:1 (1:1) 5:4 na pen

Góly: 17. Dobiáš - 26. Burda

Sestava: Rašek - Faltus (46. Bartoš), Hemr, Nikolov, Grich - Kefurt, Machara, A. Kolmistr, Kinter (67. Valdhans) - Vintr (46. Šíma), Dobiáš