Béčko: Spomyšl si odváží z Olší dva body

V devátém kole na náš stadion V Olších zavítal momentální lídr tabulky - SK Spomyšl. V posledním měření sil jsme ve Spomyšli i v desíti a následně i v devíti hráčích vyhráli nejtěsnějším rozdílem 1:0 a hosté nám tak měli co oplácet.

Od úvodu zápasu jsme byli aktivnějším týmem, ale díky nepřesnosti ve finální fázi či díky pomeznímu hostů, jsme si výraznější příležitost nevytvořili.

Fotbalisté Spomyšle poprvé ohrozili naši branku až po dvaceti minutách hry a hned se mohli radovat z gólu. Po rohovém kopu a následné skrumáži doslova dotlačil míč do brány jeden z hostů a prohrávali jsme smolně0:1.

Náš tlak poté pokračoval i nadále až do konce prvního poločasu, ale příležitosti Peška, Dobiáše, Felixe či Adama Kolmistra končili buď nepřesně nebo je kryl gólman Spomyšle.

Začátek druhého dějství prakticky navázal na dějství prvé. Tedy naší aktivitou. Drtivý tlak zúročil až v 72. minutě Cyril Nikolov, který se ocitl nikým nehlídaný ve vápně hostů a prostřelil brankáře.

Tlak pokračoval a zápas jsme chtěli strhnout na svoji stranu. Opět nás však zradila koncovka jako v podání Peška, Hemra, Malíka a Lorence nebo nás vychytal skvěle chytající gólman hostí.

Hráči Spomyšle si za celý zápas vytvořili jen tu jedinou gólovou příležitost a vůbec nepůsobili dojmem prvního týmu tabulky. Na tom se shodnou všichni, co na tento zápas zavítali.

Zápas tak šel po nerozhodném stavu do penalt, ve kterých z našeho týmu zklamali Kinter a Felix a hosté si tak naprosto nezaslouženě odváží dva body.

FK Kralupy 1901 "B" - SK Spomyšl 1:1 (0:1) 3:4 na pen.

Góly: 72. Nikolov

Sestava: Rašek - Grich, V. Matějček (46. Vránek), Nikolov, Kinter - P. Pešek, A. Kolmistr, Malík, Felix - Hemr, Dobiáš (74. Lorenc)