Béčko vyhrálo v Hostíně

V dalším kole jsme zajížděli do nedalekého Hostína u Vojkovic. Hostín byl před zápasem na úplném chvostu tabulky, my se třemi body na kontě třetí od konce.

Vstup do zápasu měli lepší domácí a hned při první střele čaroval gólman Rašek. Poté jsme převzali iniciativu my a naši převahu přetavili ve dvoubrankové vedení. Autorem obou branek byl Míra Vintr.

Do konce poločasu jsme pak měli více ze hry a vytvořili si i pár šancí. Dobiáš trefil tyč nebo střely Černého, Matějčka či Kintera volali po gólu. Hráči Hostína hrozili z protiútoků, které buď zlikvidovala obrana nebo skvělými zákroky Rašek.

Druhý poločas z naší strany již tak povedený nebyl a prakticky celou dobu měl Hostín více ze hry. I přesto se nám podařilo dvakrát rozvlnit síť. Nejprve to byl Jakub Matějček, který doklepával míč do prázdné branky a následně parádní technickou střelou z hranice šestnáctky zvyšoval vedení Luboš Černý.

I přes ne zrovna přesvědčivý výkon si z Hostína odvážíme tři body za vítězství 4:1.

Sokol Hostín - FK Kralupy 1901 "B" 1:4 (0:2)
Góly: 86. Raab - 15. a 22. Vintr, 80. J. Matějček, 86. Černý

Sestava: Rašek - Šuda (60. Lorenc), Černý, V. Matějček, Kinter (46. Felix) - P. Pešek, M. Kolmistr, M. Pešek, J. Matějček - Dobiáš, Vintr (46. Malík)