Béčko vyhrálo ve Spomyšli

Naše rezerva tentokráte zavítala k momentálně druhému celku tabulky SK Spomyšl.

Na místním hřišti, no, spíše tvrdém poli s něčím, co při velké představivosti připomínalo trávu, jsme zápas začali skvěle. Již po pár minutách otevíral skóre střelou na přední tyč Pavel Hrabal. Domácí fotbalisté hrozili díky dlouhým výkopům gólmana a nevyzpytatelnému odskoku míče a díky tomu si vypracovali dvě stoprocentní příležitosti. V obou šancích ale z malého vápna namísto naší brány ohrozili spíše řidiče na přilehlé silnici na Mělník.

Ve druhém poločase to byla z obou stran nakopávaná, ale i tak padl ještě jeden gól. Po dalekonosném vhazování Nikolova se prosadil Dalibor Dobiáš a zvýšil na 2:0. Z výčtu šancí domácího týmu lze zmínit akorát střelu z velkého vápna, po které jsme vhazovali aut na polovině hrací plochy.

Béčko tak v úmorném vedru vyhrálo 2:0.

SK Spomyšl - FK Kralupy 1901 "B" 0:2 (0:1)
Góly: Hrabal, Dobiᚨ

Sestava: Rašek - Grich, Nikolov, Černý, Kinter - Pečený, Hrabal (46. Faltus), Kolmistr, Kefurt - Dobiáš (60. Valdhans), Kozel