FK Kralupy 1901 "B" - FC Postřižín 7:1 (4:0)

Góly: 3., 23. a 52. Dobiáš, 12. Kefurt, 39. Zavadil, 56. M. Kolmistr, 69. Krpec

Sestava: Šour - P. Pešek, V. Matějček, M. Pešek, Krpec - A. Vokoun (46. Malík), Kefurt, Zavadil (46. Kinter), M. Kolmistr - A. Kolmistr, Dobiáš

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali mužstvo z nedalekého Postřižína.

Zápas jsme začali ve velkém stylu a hned po třech minutách jsme se ujali vedení díky Dobiášovi.

Za dalších devět minut se napřáhl zpoza vápna Kefurt a střelou do šibenice nedal brankáři sebemenší šanci. 2:0!

Hosté byli v útoku neškodní. Toho využil Dobiáš, který nejdříve zužitkoval krásný centr Adama Kolmistra a poté právě naše číslo 14 vysunulo Jardu Zavadila a ten tváří v tvář gólmanovi nezaváhal.

Začátek druhého poločasu byl náš tým opět ještě v kabině a toho po nedorozumění obou Pešků využil Soukup, který tak snížil na rozdíl tří branek. Naděje hostů však za 120 vteřin zmrazil kanonýr Dobiáš, který tak zkompletoval hattrick.

V 56. minutě se po trase Šour - Kinter - Kefurt dostal balón k Martinu Kolmistrovi a ten už ví, jak si v těchto situacích počínat. Vyzdvihnout je třeba přihrávku Kefurta, jehož oku lahodící kolmice "Kolmika" našla více než přesně.

Skóre zápasu uzavřel Krpec, který zužitkoval nepovedený centr Kintera přesnou střelou k tyči.

Postřižínští až na jednu výjimku byli v útoku neškodní. Za to v obraně (zejména hráč s číslem 3) škodili našim nohám velmi solidně.

Naše mužstvo, i když skóre zápasu tomu neodpovídá, se opět potýkalo s nepřesnou koncovkou. Příležitosti Dobiáše, Adama Kolmistra, Malíka či průniky Kintera přímo volali po gólu a možná až trestuhodně zůstali nevyužity.

V příštím kole rezerva jede do Spomyšle, kde by měla splnit roli favorita.