DOROST OCHUTNAL V KRAJSKÉ A TŘÍDĚ PRVNÍ JARNÍ VÍTĚZSTVÍ

Po dlouhé době zažili pocit vítězství i naši dorostenci, kteří doplněni hned několika hráči ze žáků zdolali v derby Sokol Dolany hokejovým výsledkem 7:4.

Utkání mělo na začátku jednoznačný průběh. Hned v první minutě vybojoval Denis Klier penaltu, kterou proměnil Pavel Vokoun. Poté se prosadili Michael Glogas a Matteo Lucano a rázem to bylo 3:0. A to časomíra ukazovala teprve dvanáctou minutu! To zřejmě naše hráče uspokojilo a přestali hrát. To Dolany zásluhou Filipa Lejska potrestali a snížili na rozdíl jediného gólu. Dvoubrankové vedení poté zařídil Lukáš Duchek, který byl na hřišti tři minuty, když vystřídal zraněného Glogase.

Skóre pak snížil z penalty opět Lejsek, který zkompletoval hattrick a do kabin se šlo za těsného stavu 4:3.

Vstup do druhého poločasu měl lepší náš dorost. Převahu potvrdil krásnou individuální akcí Michal Bartoš a na rozdíl tří gólů zvyšoval v 59. minutě Denis Klier.

Do konce zápasu se trefili ještě Beneš za Dolany a Kevin Valdhans za Kralupy.

Skóre zápasu se tak zastavilo na výsledku 7:4 pro naše barvy.

FK Kralupy 1901 - Sokol Dolany 7:4 (4:3)

Góly: 3. Vokoun, 7. Glogas, 12. Lucano, 32. Duchek, 56. Bartoš, 59. Klier, 83. Valdhans - 22., 24. a 37. z pen. Lejsek, 79. Beneš

Sestava: Juzl - Valdhans, Surmaj, Mikulka (46. Wittlich) - Bartoš, Pakandl, Vokoun, Glogas (29. Duchek), Lucano - Klier, Pečený

Rozhodčí: Petr Jahoda