Hostín nebyl soupeřem

Tělovýchovná jednota Sokol Hostín - tak zněl název dalšího soupeře našeho béčka. A že jsme mu měli co oplácet. Na podzim jsme s Hostínem nejen prohráli, ale ještě si přivezli nejednoho zraněného.

Vstup do utkání se nám vydařil. Hned po pár sekundách hry se díky špatné rozehrávce dostal k míči Michal Malík, přešel přes dva své protihráče a vyzval k otevření skóre Pavla Peška. Ten ale bohužel trefil jediného obránce před sebou. V další šanci se objevil opět Pavel Pešek, který tentokrát netrefil žádného obránce, ale bohužel netrefil i branku Hostína.

A opět Pešek. Tentokráte Martin, který střelou ze třiceti metrů málem přepůlil břevno Hlaváčkovi brány.

Skóre se povedlo otevřít až Hemrovi, jenž po faulu na Malíka proměnil pokutový kop. Poté se předvedl aktivní Malík, který nás dvěma slepenými góly poslal vedení o tři branky.

Ve druhém poločase to již byla šou plná krásných akcí a branek. Hostínští se za celou druhou pětačtyřicetiminutovku prakticky nedostali za polovinu hřiště. Ve třiašedesáté minutě mohl po dvou minutách pobytu na hřišti slavit Dobiáš, poté co zužitkoval přesný centr Denise Kliera. A to nebylo v jeho podání vše. Dobiáš pak díky dvěma gólům zkompletoval  hattrick a v úplném závěru na konečných a potupných 7:0 zvyšoval po samostatném úniku Martin Kefurt.

Hostínu jsme to tak vrátili i s úroky. Výhra 7:0 hovoří za vše.

FK Kralupy 1901 „B“ – Sokol Hostín 7:0 (3:0)

Góly: 33. z pen. Hemr, 39. a 40. Malík, 63., 80. a 85. Dobiáš, 90. Kefurt

Sestava: Šuda – Valdhans (46. D. Klier), M. Pešek, Nikolov, Astaloš (46. Kinter)  - P. Pešek, Kefurt, A. Kolmistr (61. Dobiáš), Felix – Malík, Hemr (46. Kulhavý)