Mladší žáci vyhráli derby a zanechali po sobě 9 zářezů

FK Čechie Kralupy - FK Kralupy 1901 2:9 (0:4)
branky FK: Dobiáš 3, Vacek 2, Hájek 2, 1 Neumann a 1 vlastní

Naši kluci pod staronovým kormidelníkem Tomášem Glogasem vstoupili do utkání velice slušně a od začátku v tomto utkání dominovali. Během začátku 1. poločasu jsme si hned vytvořili několik šancí a už v 5. minutě jsme šli do vedení, kdy se prosadil talentovaný Dominik Neumann. V tomto tempu jsme pokračovali i nadále a další branky na sebe nenechali dlouho čekat. V 19. minutě se trefil kanonýr Nikolas Dobiáš a ve 26. a 30. minutě přidal další dvě branky Kuba Hájek. První poločas skončil 0:4.

Ten druhý začal podobně jako ten první. Nadále jsme diktovali tempo tohoto derby. V uvodních čtyřech minutách zaznamenal dvě branky špílmachr Ondra Vacek a o naší vyhře bylo v podstatě rozhodnuto. Čechie si dala po našem centru vlastní gól a ve 45. a 48. minutě dokonal hattrick Nikolas Dobiáš. V tuto chvíli byl stav utkání 0:9 a my jsme přestali hrát. Hráči přestali plnit své úkoly, ztratili koncentraci a dostali jsme chvíli před koncem dvě branky. Konečný stav 2:9 pro modrobílé.

Naše hra má své chyby. Kluci se musí zdokonalit v nahrávce, zakončení a pohybu bez balonu, ale nechybí nám bojovnost, odhodlání a chuť vyhrávat a zlepšovat se. ZA VÍTĚZSTVÍ DĚKUJEME, GRATULUJEME A PŘEJEME CO NEJVÍCE PODOBNÝCH VÝSLEDKŮ !!!