OP: 21. kolo: FK Kralupy 1901 - FK Pšovka Mělník 2:4 (1:2)

Ztráta více než tří bodů

O víkendu nás čekala další z rezerv a to mělnická Pšovka. Povinností mělo být urvat nějaké body a udržet si náskok na sestupové pozice.

Do utkání jsme vstoupili herně lépe než soupeř a prvních minut to vypadalo na téma kdy padne branka do hostující branky. Tým z Mělníka se zatáhl na vlastní polovinu s nepříliš velkou aktivitou směrem dopředu. Bohužel, když se nám povede úvod tak z něj nic krom pár rohů nevytěžíme. Naopak soupeř se dostal k ojedinělé střele, která skončila až za zády Langa především díky značné teči Peška. Netrvalo ani 5 minut a bylo srovnáno, ano srovnáno….ABY JSME BYLI SCHOPNÍ DÁT BRANKU MUSÍME PROHRÁVAT, jinak si to nedokážu už vysvětlit. Krásným obloučkem za obranu si naběhl Řenč a nedal gólmanovi sebemenší šanci zareagovat. Hosté byli po zbytek poločasu aktivnější a odměnou jim byla branka povedou střelou z hranice vápna. Jen to podtrhlo náš nemastný výkon od vyrovnávací branky.

Když nepřišly naše chyby v úvodu utkání, tak musely přijít v úvodu druhé půle, kdy nás několikrát podržel Lang. Po těchto nepřijemných chvilkách se hra začala více přelívat před hostující svatyni až z toho byla krásná vyrovnávací branka od Jardy Zavadila, který uklidil trestný kop za vzdálenější tyč. Místo naší vedoucí branky přišla rána. Zbytečná ztráta míče a následný brejk vede jak se později ukázalo k rozhodující brance ve prospěch Pšovky. Zbytečně jsme šli do kolen. Bohužel se nám nedařilo využívat nabídnuté šance v závěru utkání. Nejdříve Zavadil nevolil nejlepší řešení a pak v nastaveném čase mohl vyrovnat hrající trenér Dobiáš, který se ocitl sám za hostující obranou. V poslední nastavené minutě z naší křeče vyrovnat pramenila další branka, to když hráči Pšovky využili přečíslení a dali výsledku konečnou podobu.

Kromě tří bodů či jiného bodového zisku, jsme přišli i o dva hráče ze základní sestavy. Nejvíc bude mrzet zranění Jardy Zavadila z úplného závěru, protože ten se v posledních zápasech rozehrál ke skvělým výkonům. Příští zápas nás čeká poslední rezerva tohoto ročníku a to divizní „B“ mužstvo Libiše. Body, ať budou jakékoliv bohatosti se musí teď vozit i z venkovních utkání.
Naštěstí ani týmy za námi  o víkendu nebodovali a tím zůstává náš bodový rozestup na 3-6 bodech. Bohužel pozice před námi se nám vzdálily a na klidnější střed ztrácíme 6 bodů.

Nemá cenu si nic nalhávat. Hrajeme o záchranu a to si nikdo z nás nepředstavoval ani v nejhorším snu.