OP: 22. kolo Sokol Libiš B - FK Kralupy 1901 3:0 (1:0)

Sokol Libiš B - FK Kralupy 1901 3:0 (1:0)

Minulý víkend jsme zajížděli na hřiště ambiciozního celku z Libiše s cílem získat nějaký ten bod a napravit tak domácí zaváhání z předešlého zápasu.

Do zápasu jsme šli oslabeni o zraněné Jaroslava Zavadila a Martina Peška. Dirigentem obrany se pro tento zápas stal mladíček Vokoun a svého postu se zhostil velmi dobře. Začátek zápasu byl z obou stran velice opatrný. Ani jeden tým si nevytvořil herní převahu, soupeř těžil pouze z našich chyb v rozehrávce a dostával se tak do ojedinělých šancí. My jsme na druhé straně hrozili z přímých kopů, kterých létalo před branku Libiše více než jsme zvyklí. Bohužel ani jeden jsme nezúročili. Už to vypadalo, že se půjde do šaten za bezbrankového stavu. Avšak po naší ztrátě na půli hřiště přišel dlouhý balon za naši obranu, kde domácí hráč obešel našeho obránce a zpětnou přihrávkou na hranici velkého vápna našel spoluhráče, který zavěsil do pravého horního rohu naší branky.

Druhý poločas byl z naší strany slabší a to se odrazilo na počtu šancí domácího týmu. Několika dobrými zákroky nás podržel brankář Lang. Domácí si vytvořili tlak a do našeho vápna létalo až příliš centrů. Jeden takový centr soupeř proměnil a stav byl o dvě branky. Následně nás vidina kontaktního gólu hnala dopředu, avšak vyložené šance jsme se nedočkali. Provázely nás pouze náznaky šancí nebo nepříliš razantní zakončení. Ke konci zápasu jsme hráli už pouze na tři obránce na úkor posílení útoku ve snaze vstřelit branku. K naší nelibosti soupeř využil jeden ze svých protiútoku do otevřené obrany a pečetil tak na konečných 3:0.