Příprava 2. zápas: Výsledek přijatelný, předvedená hra nikoli

FK Kralupy 1901 A - Slavoj Kladno 3:2 (0:2)

Další přátelské utkání nás čekalo na kladenské umělce s celkem Slavoj Kladno. Jednalo se o účastníka III. třídy s kterým jsme sehráli v létě přípravné utkání, které skončilo 4:4.

První poločas byli domácí aktivnější a z naší strany se jednalo o velmi špatný výkon s řadou nepřesností, který by v mistrovském utkání neobstál s žádným celkem. První branka přišla po míči pod sebe kdy neobsazený hráč na hranici velkého vápna trefil vzdálenější kout naší branky. O vyrovnání se mohl zanedlouho postarat Růžička, který z bezprostřední blízkosti přestřelil vysoko nad branku. Druhá branka, která padla byla opět do naší brány. Po nénapadné akci, kdy si domácí hráč obhodil beka a na přední tyč nedal Langovi šanci. Tímto rozdílem skončil i první poločas.

Úvod druhé půle nám vyšel náramně a po deseti minutách bylo srovnáno. Nejdříve zaváhání domácí obrany ke snížení využil Matějček, který dokázal neobvykle skórovat hýžděmi. O druhou branku se postaral Žák, který si výborně naběhl za obranu a přehodil vyběhnutého brankaře. Bylo srovnáno. Domácí úplně vypadli ze hry, bohužel jsme této situace moc nevyužili a z nadějných šancí či náznaků, především Matějčka nebylo nic. Nakonec jsme se mohli radovat z výhry, opět v ní měl prsty Matějček, který potáhl míč před branku a servíroval míč na zlatém podnose pro Topola, který neměl problém skórovat. V posledních vteřinách mohli domácí srovnat po nebezpečné hlavičce jednoho z hráčů, který naštěstí netrefil naši branku.

Za otočením výsledku nestálo ani zlepšení našeho výkonu, jako vypadnutí domácích ze hry.

Lang- Beneš, Polák R., Řenč, Miler- Vokoun, Polák J., Zavadil, Topol- Růžička, Topor