Kniha návštěv

Výjezd do Bakova 14.9.

Nazdar fanatici zítra jedem na výjezd do Bakova na Acko. Máme jedno misto v autě resp. dve když se budete vzadu tulit ve třech :-) napište sem pokud byste nekdo chtěl jet. Uveďte mobil callnu. Fotbalu zdar a Kaučuku zvláště!

B trřída

ahoj všichni,
gratuluju vám k postupu (to už dotáhnete) do Btřídy a chtěl bych vás upozornit na některé týmy. Pokud budete hrát v B skupině, tak si přiravte hodě peněz, protože týmy z Mělnicka to topí u od podzima a to tak, že vás rozhodčí nepustí skoro ani za půlku. Týmy z Mladoboleslavska, tam to topí jen Pěčice ostatní týmy to nemají zapotřebí, ty hrajou dobrý fotbal. Tak at se vam dari.

Re: B trřída

Myslím, že to bude i směrem na Kladensko a to možná v horším měřítku. Ale tak známé firmy jako Lužec, Fc Mělník a podobný se to dá i čekat, proto doufám, že v hodně posílíme a v B-třídě se nezdržíme :)

acs

si zajdi na václavák ke stánku ty vyjebaná hlavo

..

Nechce nakou tu Grilovačku ?

trenink

Cauves chlapi, kdy máte tréninky? Měl bych zájem zase hrát fotbal, před nekolika roky jsem hrával ve Velvarech za dorost, krajsky prebor, pote jsem podstoupil dve operace a s fotbalem skoncil. Je mi 21 let. Nyni jsem se prestehoval do Kralup a rad bych opet zacal hrat,

Re: trenink

Tréninky A a B mužstva jsou v úterý a čtvrtek od 17,30hod.
Dnes se hraje od 17,30 hod.pohárové utkání FK B - Nová Ves.

Volej 601 581 646 a domluvíme se.
Sekretář

Re: Re: trenink

Lehce poupravím. Tréninky jsou od 18:00.

začátek utkání

ověřte si začátek utkání než něco napíšete lidi nemusí na fotbal jen na druhý poločas ( utkání FK Kralupy B - Botafogo Mělník ) začátek v neděli od 16 hod !!! ne v 17 hod !!!

Přidat nový příspěvek