Kniha návštěv

Re: Pivo

..a ještě zakázat kouřit v areálu při zápase :-D

PS: Krušovice 10 a Louny 10 jsou totožný pivo. Hnus Heinekenskej! Lounský pivo totálně zkurvili. A jak bylo dřív dobrý! Tyhle firmy mi opravdu ležej v žaludku, doslova devastujou naše národní zrzavý bohatství. Žádnej Heineken v Olších!

PIVO

Já tu anketu nevidim....Ale chcu Rychtáře nebo Rebela!

Re: PIVO

Anketa se zobrazuje vlevo dole na hlavní stránce

Re: Re: PIVO

Páráda, nalezeno. Ale ani jednomu nemůžu dát hlas. Samý europivo a k tomu chemický Svijany...

O mě beze mě....

Hadice si smazala z facebooku všechny a má tam jen pár nejbližších přátel, jelikož mi jeblo a všechno se nějak podělalo, ale to je fuk...mám super pilule na hlavu a je to hned lepší ;)

I přes diskuzi s Křémou, která dopadla nedobře jsem se rozhodla, že jsem prostě hodná a blbá... tudíž.. zbytek kalendářů máte do tomboly na ples, dneska vypálim fotky a když bude Křéma chtít, tak ať se u mě staví a já mu je dám :)

Nechci tu ani žádnou reklamu, drahý Zdeňku, protože je mi to momentálně všechno u zadku a jediný co potřebuju je dát se do kupy a tak jsem se rozhodla, že vyřeším všechny spory... tímto házím rukavici do ringu a doufám, že to přijmeš...

Re: O mě beze mě....

Hadice .. si nejskvělejší a nejpraštěnější člověk, kterého sem poznala.. Ty víš, že stojím při tobě ;) Tudíž doufám, že Křéma se chytne za hlavu a konečně si některé věci uvědomí a sním i zbytek klubu.


Re: O mě beze mě....

Jeden kalendář bych chtěl (do hospody na Kochmanku) - zaplatím :-)

Re: Re: O mě beze mě....

Jsou všechny na hřišti... Takže spíš přes Péšu...

Re: Re: Re: O mě beze mě....

To už je na mě moc komlikovaný, prostě mi ho doneste :-)

Re: Re: Re: Re: O mě beze mě....

:D OK :D

Přidat nový příspěvek