podzim 2019:

vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=14205

sezóna 2018/2019:

FK Kralupy - AFK Loděnice - 2:3 (1:2)
s
estava: Javůrek - Jeleňák, Surmaj, Šimice (63.Jedlička), Solar (51.Plas) - Psota - Sýkora, Klier, Alberovský, Lucano - Valtr
branky: 11.Klier, 67.Psota (Valtr)
Trochu zvláštní způsob, jak se rozloučit v posledním domácím zápase. Soupeř chtěl i přes nepřízeň osudu hodně vyhrát a po zásluze se mu to i podařilo. Hoši nehráli vůbec týmově, na balon čekali a byli neustále nekoncentrovaní. Od 66 minuty jsme hráli přesilovku a na hřišti to vůbec nebylo vidět.
Jasně nejhorší týmový výkon v této sezoně, pro tohle není omluva.

TJ Baník Švermov - FK Kralupy 1901 - 8:1 (4:1)
sestava: Javůrek - Solar, Surmaj, Psota, Plas (46.Jeleňák) - Šimice (70.Jedlička), Glogas, Alberovský (66.Hájek), Sýkora - Klier - Valtr
branky: 1.Šimice (Sýkora)
Začátek utkání byl dobrý, hned z první akce jsme se ujali vedení a vzápětí jsme mohli přidat i další branku. I když soupeř vyrovnal, tak jsme pořád zdatně vzdorovali.
Po víc jak půl hodině soupeř odskočil do vedení a už jen navyšoval skore.
Jasně nejlepší tým v soutěži, jen škoda, že jsme ještě nějakou šanci neproměnili.

FK Kralupy 1901 - SK Kročehlavy - 2:2 (1:0)
s
estava: Javůrek - Jeleňák (46.Plas), Psota, Surmaj, Solar - Šimice (67.Jedlička), Klier, Glogas, Sýkora - Valtr (15.Alberovský) - Lucano
branky: 33.Alberovský (Glogas), 55.Psota (Alberovský)
Dnešní utkání bylo hodně bojovné s mírnou převahou hráčů hostí. V tomto zápase jsme rozhodně neměli co ztratit a na výkonu to bylo znát. Do poločasu jsme se ujali vedení povedenou standartní situací. Přeci jenom jsme ale byli zbytečně zbrklí. Do druhé půle jsme šli s tím uklidnit hru a občas se to i dařilo. Soupeř šel ale nekompromisně za vyrovnáním a dvakrát se jim to i povedlo. Rozhodně jsme se z o dost zkušenějším soupeřem neztratili a kluci si zase dokázali, že se dá hrát s každým.

SK Pavlíkov - FK Kralupy 1901 - 0:4 (0:0)
sestava: Javůrek - Plas (66.Jedlička), Psota, Surmaj, Solar (66.Alberovský) - Šimice, Glogas, Klier, Jeleňák - Valtr - Sýkora
branky: 46.Sýkora (Klier), 52.Valtr, 56.Sýkora (Valtr), 63.Sýkora
Před zápasem se udála akce kulový blesk, kde jsme si při souběhu museli vzájemně vy pomoc s B dorostem a byl jsem ohromen jak se vše zvládlo a stihlo.
V první půlce hry jsme hráli hodně vlažně a spíš jsme čekali, co soupeř udělá. Všude většinou pozdě a dlouhé balony, které jsme neměli. V poločase si to kluci mezi sebou vyříkali a druhá půle byla úplně o něčem jiném. Bylo to o prvním golu, který jsme hned dali a následně přidali další. Soupeř už poté moc nevzdoroval. Kluci si odtrpěli své, poněvadž celou druhou půli pršelo, foukalo, padali krupky a pak zase sněžilo až chumelilo. A já myslel, že apríl už byl.

FK Kralupy 1901 - FK Slovan Kladno - 3:2 (1:1)
sestava: Javůrek - Šimice (54.Plas), Surmaj, Psota, Jeleňák (51.Solar) - Alberovský, Klier, Glogas, Sýkora - Valtr - Lucano
branky: 9.Lucano (Glogas), 46.vlastní (Klier), 83.Lucano (Valtr)
Dnes jsme věděli, že nás nečeká jednoduchý zápas. Kluci do zápasu vlétli a brzo jsme se ujali vedení. Tempo hry jsme drželi až do poločasu s herní převahou na naší straně, ale přesto se soupeř po závaru před bránou prosadil. Do druhé půle jsme byli odhodlaní zápas vyhrát a bylo to znát. Hned jsme se ujali vedení a i když soupeř srovnal, tak bylo jen otázkou času, než si vezmeme vedení zpět. Šancí dnes požehnaně, rozhodně jsme mohli vyhrát větším brankovým rozdílem. Určitě zlepšený výkon a přístup ke hře.

FK Mníšek pod Brdy - FK Kralupy 1901 - 4:1 (1:1)
sestava: Javůrek - Jeleňák, Surmaj, Psota, Plas (55. Hájek) - Valtr, Glogas, Surmaj, Sýkora - Alberovský, Lucano
branky: 5.Glogas (Alberovský)
Začátek dobrý, rychlý gol po rohu a nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo něco komplikovat. Po vyrovnání soupeře se hra víc vyrovnala, ale pořád bylo o co hrát.
To co se stalo prvních cca 10 minut druhé půle nikdy nepochopím. Od té doby se hra zase celkem vyrovnala, ale branka už žádná nepadla. Deset minut nekoncentrace nás stálo zápas. Soupeř chtěl víc a celý zbytek druhé půli to bylo vidět.

FK Kralupy 1901 - TJ Sokol Klecany- 0:3 (0:0)
sestava: Javůrek - Šimice, Surmaj, Psota, Jeleňák - Sýkora (59.Hájek), Glogas, Klier, Lucano (53.Jedlička)- Valtr, Alberovský

AFK Tuchlovice - FK Kralupy 1901 - 4:5 (2:3)
sestava: Javůrek - Solar(89.Alberovský), Surmaj, Psota, Jeleňák - Šimice, Glogas, Pettinger (59.Lucano), Sýkora (71.Hájek) - Klier - Valtr
branky: 19. Glogas (Valtr), 21.Valtr (Pettinger), 36.Glogas (Pettinger), 46.Sýkora (Valtr), 54.Valtr
Zápas začal dobře, hráli jsme trpělivě a postupně si vytvářeli šance. Kluci plnili do 37.minuty a stavu 3:0 všechno co jsem po nich chtěl a soupeř do té doby neměl nic.
Pak jsme jim jeden gol darovali a od té doby jsme nechali nesmyslně soupeře hrát. Vyústěním toho byla penalta v závěru první půle.
Ve druhé půli jsme přidali rychle dvě branky a vypadalo to, že se vracíme zpět ke své hře, ale opak byl pravdou. Poslední půl hodinu soupeři úplně přeskočilo a začal dohrávat agresivněji souboje. Po nich jsme museli třikrát nuceně střídat a dva hráči jeli rovnou na pohotovost.
Za mě tenhle tým nemá v I.A třídě co dělat, ale z části si za to můžeme i sami. V poločase to mělo být 5:0 a bylo po zápase. Takhle z toho bylo zbytečné drama.

FK Kralupy 1901 - Novo Kladno - 2:2 (0:2)
sestava: Javůrek - Jeleňák, Surmaj, Psota, Plas - Sýkora, Glogas, Pettinger, Šimice - Hájek (63.Alberovský) - Valtr
branky: 52.Valtr (Glogas), 94.Psota (Valtr)
Na dnešní zápas raději rychle zapomenout. První půle probíhala v duchu hrubého podcenění soupeře bez jakéhokoliv zápalu pro hru. Souboje žádné a bezduché nakopávání balonů. Ve druhé půli už to bylo lepší, hrálo se víc po zemi a přicházeli i šance, kde po jedné z nich jsme snížili. V závěru se nám nakonec podařilo vyrovnat, ale dnes jsme si za výkon body nezasloužili.

FK Kralupy 1901 - TJ Klíčany - 8:0 (3:0)
sestava: Javůrek - Jeleňák (54.Alberovský), Surmaj, Psota, Plas (46.Solar) - Šimice, Glogas, Pettinger, Sýkora - Klier (59.Franěk) - Valtr
branky: 5.Valtr, 45.Jeleňák (Valtr), 45.Sýkora (Psota), 55.Klier, 59. Valtr (Glogas), 60.Šimice, 63.Alberovský, 73.vlastní (Valtr)
Dnešní zápas dopadl výborně. Herně jsme měli celé utkání jasně navrch a jen díky naší střelecké nemohoucnosti to bylo jen o osm branek. Kluci hráli dobře, ale pořád je na čem pracovat. Konečně po dlouhé době nula vzadu.

...................................................................................................................................................................................................................................

FK Kralupy 1901 - TJ Slovan Velvary - 7:1 (4:0)
sestava: Javůrek - Jeleňák, Surmaj, Plas, Solar - Psota (60.Šimice), Glogas, Pettinger, Sýkora (75.Hájek R.) - Klier - Valtr (60.Jedlička)
branky: 16.Klier (Psota), 22.Psota (Klier), 24.Psota (Glogas), 35.Klier (Valtr), 50.Klier (Jeleňák), 68.Glogas, 80.Solar (Jedlička)
Dnešní utkání kluci zvládli výborně a v derby celkem bezpečně zvítězili. V první půli se dlouho čekalo na gol a to se nám povedlo jako prvnímu. Následně po rozehrání mohlo být vyrovnáno. Hoši se oklepali a přidali druhou branku, načež se vyvarovali předchozí chyby a přidali třetí gol. Poločasové skore bylo zasloužené. Do druhé půle jsme šli s cílem nepolevit a dál hrát naši hru. To se dařilo a skore narůstalo. Dobrá rozlučka z podzimní částí sezony.

FK Kralupy 1901 - FK Mníšek pod Brdy - 9:1 (5:0)
sestava: Javůrek - Šimice, Surmaj, Plas (73.Alberovský), Jeleňák - Psota, Glogas, Prttinger, Klier (63.Hájek R.) - Pakandl (46.Sýkora) - Valtr
branky: 5.Pettinger (Psota), 9.Psota (Klier), 42.Klier (Pakandl), 43.Pakandl (Valtr), 45.Klier (Pettinger), 52.Pettinger (Valtr), 62.Psota, 63.Psota (Valtr), 89.Valtr (Surmaj)
Úvod zápasu nám vyšel skvěle, ale pak jsme přestali hrát a čekali na soupeře. Přeci jenom jsme ale zase převzali iniciativu a do poločasu přidali i další branky.
Ve druhé půli se už hrálo v tréninkovém tempu a skore narůstalo. Zasloužené povinné vítězství, ale pořád je na čem pracovat.

FK Kralupy 1901 - SK Zichovec - 4:0 (4:0)
sestava: Javůrek - Šimice, Surmaj, Plas, Jeleňák - Psota, Glogas (46.Jedlička), Pettinger, Sýkora (48.Franěk)- Valtr - Alberovský (56. Hájek R.)
branky: Alberovský (pen.), Valtr, Alberovský (Glogas), vlastní gol
Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl. Sice se vyhrálo a konečně s nulou vzadu, ale přizpůsobili jsme se hrou soupeři. Proti poslednímu celku tabulky jsem čekal mnohem více. Málo se roztahovalo hřiště a zase bez nabídky a na patách. Nevím na co pořád čekáme. Kombinace byla pomalá a na všechno jsme si dávali moře času. Tohle v příštím kole stačit rozhodně nebude.

AFK Loděnice - FK Kralupy 1901 - 1:5 (0:2)
sestava: Javůrek - Jeleňák, Surmaj, Plas, Solar - Sýkora, Pettinger, Glogas, Šimice - Psota - Klier
střídali: Hájek R., Alberovský, Jedlička
branky: Šimice (Pettinger), Pettinger, Sýkora (Klier), Jedlička, Plas (Sýkora)
První půle byla špatná, soupeř byl lepší na balonu a do soubojů se nám nechtělo. Pomohli jsme si dobrým rohem a přímím kopem. Do druhé půle jsme šli s větším zaujetím a bylo to znát. Hra byla vyrovnanější a přišli šance ze hry. Na klukách bylo vidět maličko podcenění soupeře, ale i tak jsme si s tím celkem v pohodě poradili. Soupeř dnes podal velice hezký výkon a nutil nás být pořád ve střehu.

FK Kralupy 1901 - TJ Baník Švermov - 0:4 (0:3)
sestava: Javůrek - Jeleňák, Koníček (42.Plas), Surmaj, Solar - Psota (66. Hájek R.), Glogas, Pettinger, Šimice (86. Mathon) - Klier - Valtr
Do soupeře jsme se pustili s chutí a s vědomím, že neprodáme kůži lacino. Do penaltového zákroku, kde soupeř odskočil o dvě a následně o tři branky jsme hráli dobře. Poté na kluky spadla deka a do poločasu to bylo znát. Do druhé půle jsme šli navázat na začátek té první a dařilo se. Soupeř byl ale nad naše síly. Škoda, že se nám nepodařilo taky něco proměnit. Dnes úplně jiný výkon než před týdnem a fanoušci to náležitě ocenili

SK Kročehlavy - FK Kralupy 1901 - 6:1 (3:1)
sestava: Javůrek - Jeleňák (70.Solar), Surmaj, Koníček, Plas - Sýkora, Glogas, Pettinger, Psota - Klier - Valtr (63.Franěk)
branky: Psota (Surmaj)
První půli jsme začali laxně a po šesti minutách jsme prohrávali o dvě branky. Následně jsme z ojedinělé akce snížili, ale do přestávky jsme tahali za kratší konec. Všude jsme byli pozdě, nechuť do soubojů, po zisku jsme balon opět ztratili, bez nabídky a mluvení. Obrana neustále pod tlakem a mi na patách. Ve druhé půli už to bylo místy lepší, ale na víc jsme se nezmohli. Soupeř po celý zápas kontroloval hru a neustále hrozil. Hodně jsme si pomáhali fauly a kdyby rozhodčí chtěl, tak jsme dohrávali o devíti.
Musím ale uznat, že i kdybychom podali nadstandartní výkon, tak bychom asi nevyhráli. Soupeř byl o level výš hlavně v kombinaci.

FK Kralupy 1901 - SK Pavlíkov - 9:1 (5:0)
sestava: Javůrek - Plas, Koníček, Surmaj, Solar - Sýkora, Pettinger (64.Franěk), Glogas, Psota - Klier - Valtr (64.Šimice)
branky: Valtr (Klier), Klier (Psota), Glogas (Pettinger), Glogas (Klier), Valtr (Klier), Klier (Valtr), Klier, Klier (Šimice), Šimice
První poločas začal skvěle a hned jsme se ujali vedení. Poté jsme se nemohli dlouho trefit, ale nakonec jsme si s chutí zastříleli. Hodně se zkoušelo a kluci udávali tempo hry.
pas nám sedl, zejména první poločas. Ve druhé půli už bylo tempo tréninkové a hra v závěru už neměla takovou kvalitu s narůstajícím skore, kde soupeř působil už odevzdaným dojmem. Tento zápas si hru kluci řídili už prakticky sami a tak by to mělo být i do budoucna a hlavně v těžších utkáních.

FK Slovan Kladno - FK Kralupy 1901 - 1:2 (0:1)
sestava: Javůrek - Jeleňák (53.Šimice), Psota, Plas, Solar - Sýkora (85.Hájek R.), Glogas, Pettinger, Franěk - Klier - Valtr
branky: Psota (Solar), Pettinger
K dnešnímu utkání jsme nastoupili trošku pozměněné sestavě a myslím, že se toho kluci zhostili celkem slušně. V prvním poločase se hrálo trochu vlažně s mírnou převahou na naší straně, kde jsme se po zásluze ujali vedení. Bohužel jsme do přestávky nedokázali skore navýšit, ale šance na to byli. To se nám ale v závěru půle málem vymstilo.
Ve druhé půli byl od úvodu aktivnější soupeř, ale přečkali jsme to a záhy se hra srovnala. Bohužel se jim ale jeden únik povedl a bylo vyrovnáno. Na chlapcích bylo vidět, že chtějí víc a opět se ujali vedení. Vzápětí jsme měli opět šance nějaký gol přidat, ale už se nám to nepovedlo. Ve velice nervozním závěru jsme si to už takticky pohlídali. Mohlo se vyhrát víc. V posledních deseti minutách celkem pět žlutých karet. Dnes až na pár vy jímek na naše poměry už slušná komunikace a hlavně chuť a touha vyhrát.

TJ Sokol Klecany - FK Kralupy 1901 - 4:3 (2:1)
sestava: Javůrek -Šimice (70.Jeleňák), Koníček, Surmaj, Solar (70.Plas) - Sýkora, Glogas, Pettinger, Psota - Klier - Valtr
branky: Valtr (Klier), Klier (Psota), Sýkora (Glogas)
První poločas jsme začali s velikou chutí, aktivním napadáním a s odhodláním se poprat s favoritem soutěže o dobrý výsledek. První poločas tomu tak bylo a zaslouženě jsme se ujali vedení. Poté jsme iniciativu přenechali soupeři a ti pohodlně do poločasu otočili stav utkání. Díky obětavé obraně a výbornému golmanovi, jsme mohli pořád pomýšlet o dobrém výsledku. V druhé půli jsme se snažili navázat na výkon z úvodu utkání, ale srazil nás rychlý gol. I když jsme opět snížili, tak domácí opět poodskočili na rozdíl dvou branek. Jsem rád, že to kluci nezabalili a pokusili se s tím ještě něco udělat. Výsledkem bylo snížení deset minut před koncem na rozdíl jediné branky. V závěru jsme hráli už dost na riziko, ale vyrovnat se nepovedlo.
Pořád nás sráží nevyrovnanost výkonu jako celku po celé utkání a zbytečné ztráty koncentrace komentováním výroků. Pak když se má mluvit, tak se mlčí.

FK Kralupy 1901 - AFK Tuchlovice - 8:1 (6:0)
sestava: Javůrek - Šimice (56.Plas), Koníček, Surmaj, Jeleňák (46.Solar) - Glogas, Pettinger (65.Franěk) - Klier, Pakandl, Psota (50.Sýkora) - Valtr (69.Hájek R.)
branky: Valtr (Pettinger), Valtr (Psota), Klier, Glogas (Pakandl), Psota (Šimice), Psota (Pakandl), Koníček (Klier), Franěk (Pakandl)
První půle jsme hráli přesně to co chceme a zopakovali jsme první poločas z minulého týdne. Vše šlo, jak po másle a udávali jsme tempo zápasu. Do druhé půle jsme šli s tím, že nesmíme polevit a držet se toho, co jsme předváděli v první půli a vyvarovat se nástupu z minulého týdne - celkem se to dařilo i přes prostřídání celé lavice. V závěru jsme pár šancí trestuhodně zahodili. Nula byla opravdu hodně blízko a za výkon by si jí kluci zasloužili.

Novoměstský Kladno - FK Kralupy 1901 - 4:10 (1:6)
sestava: Javůrek - Solar(46.Jeleňák), Surmaj, Psota, Šimice, Sýkora (46.Hájek R.), Glogas, Pettinger, Klier - Valtr, Pakandl
branky: Pakandl, Klier (Glogas), Sýkora (Pakandl), Sýkora(Pettinger), Pettinger, Pakandl (Klier), Valtr (Šimice), Valtr, Šimice (Hájek R.), Psota (Pettinger)
První půle proběhla tak, jak měla. Měli jsme pohyb, nabídku, mluvilo se a přesně zakončovalo. Půle snů i standartní situace vyšli. Soupeře jsme zaskočili, ale dozadu jsme byli trošku naivní. To se projevilo ve druhé půli a soupeř dvěma brankami začal hru vyrovnávat a místy nás zatlačil. Zkušení se k tomu postavili a zápas se dovedl do exhibičního závěru.
Oproti minulému zápasu zlepšení, ale prvních 25 minut druhé půle se nesmí opakovat, pořád se musí makat.

TJ Klíčany - FK Kralupy 1901 - 3:1 (2:1)
sestava: Javůrek - Solar, Koníček, Surmaj, Plas (46.Jeleňák) - Slivenecký, Glogas, Pettinger, Sýkora - Pakandl - Klier
branky: Pakandl (Pettinger)
Zápas začal skvěle, herně jsme měli mírně navrch a hned s prvního rohu jsme se ujali vedení. Pak jsme ještě pár šancí nedali a soupeř pomalu začal hru vyrovnávat. V závěru už měl navrch soupeř, který zápas otočil i výsledkově. Do druhé půle jsme šli bojovně a i herně to bylo lepší, ale hned z kraje jsme dostali další branku.. Soupeř chtěl víc a na jeho hře to bylo znát. Mohlo to skončit i vyšším brankovým rozdílem, ale bojovností to tak nebylo. Musíme proměňovat šance a více se tlačit do zakončení. Útočili jsme v málo lidech. Dnes to ale nebyl stoprocentní výkon od všech a to rozhodlo.