výsledky utkání: https://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=13262

TJ Sokol Klecany - FK Kralupy 1901 - 4:3 (2:1)
sestava: Javůrek -Šimice (70.Jeleňák), Koníček, Surmaj, Solar (70.Plas) - Sýkora, Glogas, Pettinger, Psota - Klier - Valtr
branky: Valtr (Klier), Klier (Psota), Sýkora (Glogas)
První poločas jsme začali s velikou chutí, aktivním napadáním a s odhodláním se poprat s favoritem soutěže o dobrý výsledek. První poločas tomu tak bylo a zaslouženě jsme se ujali vedení. Poté jsme iniciativu přenechali soupeři a ti pohodlně do poločasu otočili stav utkání. Díky obětavé obraně a výbornému golmanovi, jsme mohli pořád pomýšlet o dobrém výsledku. V druhé půli jsme se snažili navázat na výkon z úvodu utkání, ale srazil nás rychlý gol. I když jsme opět snížili, tak domácí opět poodskočili na rozdíl dvou branek. Jsem rád, že to kluci nezabalili a pokusili se s tím ještě něco udělat. Výsledkem bylo snížení deset minut před koncem na rozdíl jediné branky. V závěru jsme hráli už dost na riziko, ale vyrovnat se nepovedlo.
Pořád nás sráží nevyrovnanost výkonu jako celku po celé utkání a zbytečné ztráty koncentrace komentováním výroků. Pak když se má mluvit, tak se mlčí.

FK Kralupy 1901 - AFK Tuchlovice - 8:1 (6:0)
sestava: Javůrek - Šimice (56.Plas), Koníček, Surmaj, Jeleňák (46.Solar) - Glogas, Pettinger (65.Franěk) - Klier, Pakandl, Psota (50.Sýkora) - Valtr (69.Hájek R.)
branky: Valtr (Pettinger), Valtr (Psota), Klier, Glogas (Pakandl), Psota (Šimice), Psota (Pakandl), Koníček (Klier), Franěk (Pakandl)
První půle jsme hráli přesně to co chceme a zopakovali jsme první poločas z minulého týdne. Vše šlo, jak po másle a udávali jsme tempo zápasu. Do druhé půle jsme šli s tím, že nesmíme polevit a držet se toho, co jsme předváděli v první půli a vyvarovat se nástupu z minulého týdne - celkem se to dařilo i přes prostřídání celé lavice. V závěru jsme pár šancí trestuhodně zahodili. Nula byla opravdu hodně blízko a za výkon by si jí kluci zasloužili.

Novoměstský Kladno - FK Kralupy 1901 - 4:10 (1:6)
sestava: Javůrek - Solar(46.Jeleňák), Surmaj, Psota, Šimice, Sýkora (46.Hájek R.), Glogas, Pettinger, Klier - Valtr, Pakandl
branky: Pakandl, Klier (Glogas), Sýkora (Pakandl), Sýkora(Pettinger), Pettinger, Pakandl (Klier), Valtr (Šimice), Valtr, Šimice (Hájek R.), Psota (Pettinger)
První půle proběhla tak, jak měla. Měli jsme pohyb, nabídku, mluvilo se a přesně zakončovalo. Půle snů i standartní situace vyšli. Soupeře jsme zaskočili, ale dozadu jsme byli trošku naivní. To se projevilo ve druhé půli a soupeř dvěma brankami začal hru vyrovnávat a místy nás zatlačil. Zkušení se k tomu postavili a zápas se dovedl do exhibičního závěru.
Oproti minulému zápasu zlepšení, ale prvních 25 minut druhé půle se nesmí opakovat, pořád se musí makat.

TJ Klíčany - FK Kralupy 1901 - 3:1 (2:1)
sestava: Javůrek - Solar, Koníček, Surmaj, Plas (46.Jeleňák) - Slivenecký, Glogas, Pettinger, Sýkora - Pakandl - Klier
branky: Pakandl (Pettinger)
Zápas začal skvěle, herně jsme měli mírně navrch a hned s prvního rohu jsme se ujali vedení. Pak jsme ještě pár šancí nedali a soupeř pomalu začal hru vyrovnávat. V závěru už měl navrch soupeř, který zápas otočil i výsledkově. Do druhé půle jsme šli bojovně a i herně to bylo lepší, ale hned z kraje jsme dostali další branku.. Soupeř chtěl víc a na jeho hře to bylo znát. Mohlo to skončit i vyšším brankovým rozdílem, ale bojovností to tak nebylo. Musíme proměňovat šance a více se tlačit do zakončení. Útočili jsme v málo lidech. Dnes to ale nebyl stoprocentní výkon od všech a to rozhodlo.