vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=12245

JARO 2018

TJ Sokol Klecany - FK Kralupy 1901 - 4:0 (2:0)
sestava: Javůrek - Plas (46.Lucano), Surmaj, Klier, Solar - Tsoka, Pakandl, Dobiáš, Duchek (62.Dvořák) - Valtr, Psota

Dal jsem si dva dny na zpracování dojmů ze zápasu, ale pořád jsem přesvědčený, že zápasu rozhodně uškodil rozhodčí. Začalo to už v úvody, kdy po jasně mávaným ofsajdu od pomezního, rozhodčí nereagoval a nechal dohrát akci až po penaltový zákrok. Stál zhruba dvacet metrů za hráči a nemohl vůbec tušit, že nebyl. Navíc rozhodčí už byl starší a nemohl tempu stíhat. V prvních 15 minutách jsem spočítal další čtyři přehmaty vůči nám, které byli odpískané nesmyslně. Vrcholem všeho bylo vyhození našeho hráče z hrací plochy, aby se upravil. Načež ho poslal zpět aniž by hráč udělal jakoukoliv změnu v úpravě. V poločase jsem byl jako vedoucí mužstva na pohovoru u rozhodčího. No ten úvod bych Vám nepřál, ale nakonec se mi ho povedlo umravnit a nějak se dohodnout na poklidným průběhu zbytku utkání aniž by padali tresty a psalo se něco do zápisu. Výsledek bylo ve druhém poločase pět žlutých karet, z toho čtyři v posledních 15 minutách. Další zbytečné strkanice od obou táborů. Naštěstí byl rozhodčí s Příbrami a tak doufám, že už na něho nenarazíme. Hra soupeře byla hodna týmu na prvním místě, ale hodně celé utkání pokazil výkon sudího. Po zápase i trenéři soupeřů nechápali co se to dělo.

FK Kralupy 1901 - Slovan Velvary - 5:1 (2:0)
sestava: Javůrek - Plas, Klier, Surmaj, Solar - Duchek, Pakandl, Dobiáš, Lucano (46.Dvořák) - Valtr, Tsoka (80. Alberovský)
branky: Valtr (Tsoka), Tsoka, Pakandl, Dvořák (Valtr), Dobiáš (Alberovský)

Hoši vlétli do prvního jarního mistráku s chutí. První poločas byla hra hodně vyrovnaná. Hosté ale byli první kdo zahrozil, poté už jsme se osmělili taky. Nakonec jsme to byli mi, kdo se dostal první do golového zakončení po pěkné akci po křídle a přihrávce jak na podnose. O čtvrt hodinky jsme přidali druhý po rohu a závaru ve vápně. Ve druhé půli jsme byli už aktivnější a skore narůstalo. Soupeř hrozil ojediněle. Po fantastické střele s poza vápna jsme se utrhli a za dalších sedm minut to bylo už 4:0. Soupeř už jen snížil z penalty, na to jsme hned odpověděli a pak už se jen dohrávalo.
Kluky musím pochválit za dost slušný výkon, chtěli víc a bylo to vidět i v soubojích. Už jsme působili organizovanějším dojmem i směrem dozad

FK Kralupy 1901 - Pšovka Mělník - 0:4 (0:2)
sestava: Javůrek - Plas (46.Dvořák), Klier, Surmaj, Solar - Duchek, Pakandl, Dobiáš (78.Alberovský), Psota - Valtr, Tsoka (66.Slivenecký)

V první půli se soupeř rychle ujal vedení, ale poté se hrálo vyrovnané utkání s více šancemi na naší straně, ale nedokázali jsme nic proměnit. Převahu ze standartních situací jsme též nevyužili. Soupeř s brejku zvýšil na 2:0 a za tohoto stavu jsme šli do šaten. Do druhé půle jsme šli s odhodláním s tím něco udělat, ale bohužel zase nic. Ve druhé půlce byl soupeř koncentrovanější v obraně a z brejků nebezpečně hrozil. Výsledkem toho byli dva inkasované goly během pěti minut. Poté si to už soupeř pohlídal.
Dneska nás Pšovka porazila naší zbraní. Nám nezbývá než se z toho poučit a do dalšího zápasu jít z čistou hlavou a konečně proměňovat šance.

Bakov nad Jizerou - FK Kralupy 1901 - 5:4 (3:1)
sestava: Javůrek - Plas, Surmaj, Klier, Psota - Tsoka, Pakandl, Dobiáš, Duchek - Valtr (46.Alberovský), Dvořák (74.Šatava)
branky: Valtr (Tsoka), Dobiáš, Dobiáš (Pakandl), Pakandl

Prvních 30 minut si s námi soupeř dělal co chtěl a nebyli jsme schopni vůbec reagovat. Všude jsme byli pozdě, souhra vázla a v obraně průchoďák. Kdyby to bylo 7:0, tak se nemohl nikdo divit. Přesto se nám chvíli před půlí podařilo skórovat.
Nic se neplnilo a hrálo se na půl plynu. Takový poločas jsem v této sezoně ještě neviděl!!!
Do druhé půle přišlo úplně jiné mužstvo - odhodlané - zarputilé - hladové a nekompromisní!!! Úplně jiný fotbal, hrálo se jednodušeji a po zásluze se za to sklízelo kýžené ovoce. V závěru jsme sahali po bodu. Byl kousíček. Za druhý poločas musím kluky pochválit za to jak se zvedli a chtěli. První půle se už nesmí opakovat!!!

FK Kralupy 1901 - Horky nad Jizerou - 4:5 (0:4)
sestava: Javůrek - Plas, Psota, Dobiáš, Jeleňák - Dvořák(46. Alberovský), Pakandl, Solar, Lucano (71.Pettinger) - Valtr, Tsoka
branky: Solar (Valtr), Valtr (Tsoka), Valtr (Pakandl), Dobiáš (Pakandl)

Dnešní den nevěstil nic dobrého. Hodinu před zápasem jsme se dověděli, že o nemocnili dva hráči základní sestavy a tudíž jsme museli hodně improvizovat. I tak jsme vlétli do zápasu s chutí a nasazením. Troufám si říct, že jsme celé utkání působili lepším dojmem a vytvořili si více šancí než soupeř. Bohužel jsme neproměňovali ani ty největší tutovky, za to soupeři tam spadlo skoro všechno. Do druhé půle jsme šli s tím, že budeme pokračovat v předvedené hře, ale víc zjednodušovat hru. Ne vždy se to dařilo, ale začali jsme proměňovat konečně své šance. V závěru jsme mohutně dotahovali a bod byl zase hodně, hodně blízko. Bohužel to opět nevyšlo.

FK Kralupy 1901 - FK Dobrovice - 5:3 (3:0)
sestava: Javůrek - Jeleňák (77.Alberovský), Surmaj, Klier, Psota - Dvořák, Pakandl, Duchek, Tsoka (57. Lucano) - Valtr, Dobiáš
branky: Dobiáš (Duchek), Dvořák (Pakandl), Dobiáš (Pakandl), Dobiáš (Pakandl), Valtr
A pak že to nejde. Osobně jsem na zápase dnes nebyl, ale je vidět, že se dá hrát s každým. Za mě velká gratulace hoši. Měli tam čtyři hráče r.99 a čtyři hráče r.00 v základu. Tudíž je to o to cennější. Už bychom měli něco urvat také venku.

SK Bělá pod Bezdězem - FK Kralupy 1901 - 2:5 (2:2)
sestava: Šestořád - Plas, Klier, Surmaj, Psota - Tsoka (67.Dvořák), Pakandl (82.Alberovský), Duchek, Glogas - Dobiáš, Lucano (90.Mathon)
branky: Lucano, Lucano (Pakandl), Dobiáš, Duchek, Pakandl
Dnešní zápas hodnotím kladně. První půle byla dost vyrovnaná a i když jsme dvakrát vedli, tak jsme vždy po našich chybách nechali soupeře vyrovnat. Hrálo se ostře a pěkně od podlahy. Do druhé půle jsme šli s vyvarováním se vlastních chyb a dál předvádět naší hru z první půle. To se nám dařilo a skore narůstalo. Soupeř měl velice nebezpečné standartní situace. Prakticky každá smrděla golem. Soupeř nám to trošku usnadnil, když šel v 75. minutě do deseti. To už jsme vedli 4:2 a tudíž jsme si závěr už pohlídali.
Dneska kluci jezdili po zadku a zaslouženě vyhráli.
Jen tak dál pánové a neusnout na vavřínech.

FK Kralupy 1901 - TJ Sokol Chotětov - 3:2 (0:2)
sestava: Javůrek - Plas (22.Lucano), Psota, Surmaj, Jeleňák - Tsoka (52.Dvořák), Solar, Duchek, Klier - Valtr, Dobiáš
branky: Valtr (Solar), Dobiáš (Lucano), Dobiáš (Lucano)
Super obrat hoši, tahle výhra vám dá hodně moc.

..............................................................................................................................

konečné umístění po podzimu 2017 -  I. A třída skupina B - SD:

12.místo      10 bodů    skóre 41:48

FK Kralupy 1901 - Dolnobousovský SK - 2:1 (1:1)

sestava: Javůrek - Psota ( Jeleňák), Dobiáš, Surmaj, Plas - Duchek ( 46. Lucano), Pakandl, Glogas, Klier( 90.Yakob B.) - Valtr ( 71.Dvořák), Tsoka (90.Mathon)

branky: Valtr (Klier), Pakandl

TJ Sokol Libiš - FK Kralupy 1901 - 2:1 (2:0)

sestava: Javůrek - Plas, Surmaj, Psota, Klier - Tsoka, Pakandl, Glogas, Duchek - Lucano, Valtr

branky: Tsoka

FK Kralupy 1901 - TJ Sokol Luštěnice - 1:4 (1:2)

sestava: Javůrek - Solar (76.Jeleňák), Dobiáš, Surmaj, Psota (85.Yakob B.) - Tsoka (46.Lucano), Pakandl, Glogas (70.Plas), Duchek - Valtr (55.Dvořák), Klier

branky: Pakandl (Klier)

TJ Klíčany - FK Kralupy 1901 - 5:1 (2:1)

sestava: Javůrek - Solar (57.Jeleňák), Surmaj, Psota, Plas - Tsoka (57.Duchek), Dobiáš, Glogas (71.Dvořák), Klier - Valtr, Pakandl
branky: Valtr (Pakandl)

FK Kralupy 1901 - Benátky nad Jizerou - 2:3 (0:2)

sestava: Javůrek - Solar (82.Yakob), Surmaj, Psota, Plas (57.Jeleňák) - Tsoka, Glogas, Duchek (57.Dvořák), Klier - Valtr, Lucano

branky: Valtr (Glogas), Glogas

TJ Sokol Chotětov - FK Kralupy 1901 - 4:3 (3:2)

Sestava: Javůrek - Solar, Surmaj, Psota (67. Plas), Jeleňák - Lucano, Pakandl (23.Tsoka), Glogas, Klier - Valtr, Duchek

Branky: Tsoka (Valtr), Valtr (Glogas), Klier (Glogas)

FK Kralupy 1901 - Bělá pod Bezdězem - 3:3 (3:2)

sestava: Javůrek - Solar (73. Jeleňák), Surmaj, Psota, Plas - Lucano (46.Tsoka), Glogas (63,Duchek), Dobiáš, Klier - Valtr, Pakandl
branky: Psota (Lucano), Lucano, Pakandl

FK Dobrovice - FK Kralupy 1901 - 8:4 (3:1)

Sestava: Javůrek - Plas (66. Jeleňák), Surmaj, Psota, Solar - Lucano, Dobiáš (45.Tsoka), Glogas, Klier (75. Mikulka) - Valtr, Pakandl

branky: Valtr (Pakandl), Psota (Valtr), Lucano (Glogas), Valtr (Tsoka)

Slovan Velvary - FK Kralupy 1901 - 5:4 (3:3)

sestava: Javůrek - Solar, Surmaj, Psota, Plas (63. Jeleňák), Lucano (71.Tsoka), Dobiáš, Glogas (71.Duchek), Klier - Valtr, Pakandl

branky: Dobiáš (Pakandl), Pakandl, Valtr, Dobiáš (Psota)

Horky nad Jizerou - FK Kralupy 1901 - 1:5 (1:2)

sestava: Javůrek - Plas (57. Jeleňák), Klier, Psota, Solar - Tsoka, Glogas, Duchek (72. Mikulka), Lucano (45. Surmaj) - Pakandl, Valtr (78. Yakob B.)

branky: Pakandl (Valtr), Valtr (Lucano), Pakandl (Duchek), Pakandl, Glogas

FK Kralupy 1901 - Bakov nad Jizerou - 7:2 (3:2)

sestava: Javůrek - Plas, Klier, Psota(84.Jeleňák), Solar - Lucano, Dobiáš(81.Duchek), Glogas, Zapletal(69.Tsoka) - Pakandl, Valtr

branky: Valtr( Lucano), Valtr( Pakandl), Dobiáš( Glogas), Zapletal( Valtr), Lucano( Dobiáš), Lucano( Pakandl), Pakandl

Pšovka Mělník - FK Kralupy 1901 - 4:3(1:2)

sestava: Javůrek - Plas, Surmaj, Psota(68.Mikulka), Solar(82.Yakob B.) - Duchek(46.Tsoka), Pakandl, Glogas, Klier - Lucano, Valtr

branky: Klier(Pakandl), Valtr(Glogas), Valtr

FK Kralupy 1901 - TJ Sokol Klecany - 5:6 (2:4)  - první mistrovské utkání.
sestava: Javůrek - Plas, Surmaj, Psota (75.Jeleňák), Yakob B.(56.Solar) - Mikulka (27.Valtr),Pakandl, Glogas, Klier - Lucano, Duchek
branky: Psota, Lucano (Pakandl), Klier (Lucano), Pakandl, Lucano ( Valtr)

FK Kralupy 1901-SK Mšeno 12:1(4:0) - přípravné utkání

Sestava FKK: Javůrek - Plas, Surmaj, Psota, Bohdan Yakob - Zaplétal, Pakandl, Glogas, Tsoka - Klier, Duchek

Střelci/asistence: Tsoka/Duchek, Duchek/Zapletal, Duchek/Tsoka, Tsoka/Zapletal, Pakandl/Klier, Pakandl, Pakandl/Psota, Glogas/Pakandl, Zapletal/Pakandl, Glogas/Tsoka, Pakandl/Glogas, Glogas/ Duchek

FK Kralupy 1901 - Dynamo Nelahozeves - 24:1 (13:0) -  přípravné utkání

sestava: Javůrek - Yakob.B, Plas, Psota, Jeleňák - Červeňák, Glogas, Pakandl, Tsoka - Klier, Zapletal
střídali: Zabilanský, Šatava
branky: Tsoka (Glogas), Psota (Pakandl), Zapletal (Pakandl), Glogas, Pakandl, Psota (Pakandl), Zabilanský (Zapletal), Zapletal, Klier (Pakandl), Klier, Tsoka (Glogas), Glogas (Tsoka), Pakandl (Psota), Zabilanský (Klier), Tsoka, Zapletal, Zapletal (Klier), Psota (Klier), Javůrek pen., Klier (Zapletal), Glogas, Klier, Červeňák (Zabilanský), Klier (Glogas)

Spartak Žebrák - FK Kralupy 1901 - 2:9 (1:4)  -  přípravné utkání
sestava: Javůrek - Solar, Surmaj, Psota, Plas - Mikulka, Pakandl, Glogas, Tsoka - Klier, Duchek
střídali: Dobiáš N.
branky: Klier (Psota), Klier (Glogas), Pakandl (Duchek), Dobiáš N. (Pakandl), Pakandl, Tsoka (Klier), Klier (Tsoka), Pakandl ( Mikulka), Surmaj (Pakandl)