výsledky utkání: https://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=13262

FK Kralupy 1901 - TJ Slovan Velvary - 7:1 (4:0)
sestava: Javůrek - Jeleňák, Surmaj, Plas, Solar - Psota (60.Šimice), Glogas, Pettinger, Sýkora (75.Hájek R.) - Klier - Valtr (60.Jedlička)
branky: 16.Klier (Psota), 22.Psota (Klier), 24.Psota (Glogas), 35.Klier (Valtr), 50.Klier (Jeleňák), 68.Glogas, 80.Solar (Jedlička)
Dnešní utkání kluci zvládli výborně a v derby celkem bezpečně zvítězili. V první půli se dlouho čekalo na gol a to se nám povedlo jako prvnímu. Následně po rozehrání mohlo být vyrovnáno. Hoši se oklepali a přidali druhou branku, načež se vyvarovali předchozí chyby a přidali třetí gol. Poločasové skore bylo zasloužené. Do druhé půle jsme šli s cílem nepolevit a dál hrát naši hru. To se dařilo a skore narůstalo. Dobrá rozlučka z podzimní částí sezony.

FK Kralupy 1901 - FK Mníšek pod Brdy - 9:1 (5:0)
sestava: Javůrek - Šimice, Surmaj, Plas (73.Alberovský), Jeleňák - Psota, Glogas, Prttinger, Klier (63.Hájek R.) - Pakandl (46.Sýkora) - Valtr
branky: 5.Pettinger (Psota), 9.Psota (Klier), 42.Klier (Pakandl), 43.Pakandl (Valtr), 45.Klier (Pettinger), 52.Pettinger (Valtr), 62.Psota, 63.Psota (Valtr), 89.Valtr (Surmaj)
Úvod zápasu nám vyšel skvěle, ale pak jsme přestali hrát a čekali na soupeře. Přeci jenom jsme ale zase převzali iniciativu a do poločasu přidali i další branky.
Ve druhé půli se už hrálo v tréninkovém tempu a skore narůstalo. Zasloužené povinné vítězství, ale pořád je na čem pracovat.

FK Kralupy 1901 - SK Zichovec - 4:0 (4:0)
sestava: Javůrek - Šimice, Surmaj, Plas, Jeleňák - Psota, Glogas (46.Jedlička), Pettinger, Sýkora (48.Franěk)- Valtr - Alberovský (56. Hájek R.)
branky: Alberovský (pen.), Valtr, Alberovský (Glogas), vlastní gol
Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl. Sice se vyhrálo a konečně s nulou vzadu, ale přizpůsobili jsme se hrou soupeři. Proti poslednímu celku tabulky jsem čekal mnohem více. Málo se roztahovalo hřiště a zase bez nabídky a na patách. Nevím na co pořád čekáme. Kombinace byla pomalá a na všechno jsme si dávali moře času. Tohle v příštím kole stačit rozhodně nebude.

AFK Loděnice - FK Kralupy 1901 - 1:5 (0:2)
sestava: Javůrek - Jeleňák, Surmaj, Plas, Solar - Sýkora, Pettinger, Glogas, Šimice - Psota - Klier
střídali: Hájek R., Alberovský, Jedlička
branky: Šimice (Pettinger), Pettinger, Sýkora (Klier), Jedlička, Plas (Sýkora)
První půle byla špatná, soupeř byl lepší na balonu a do soubojů se nám nechtělo. Pomohli jsme si dobrým rohem a přímím kopem. Do druhé půle jsme šli s větším zaujetím a bylo to znát. Hra byla vyrovnanější a přišli šance ze hry. Na klukách bylo vidět maličko podcenění soupeře, ale i tak jsme si s tím celkem v pohodě poradili. Soupeř dnes podal velice hezký výkon a nutil nás být pořád ve střehu.

FK Kralupy 1901 - TJ Baník Švermov - 0:4 (0:3)
sestava: Javůrek - Jeleňák, Koníček (42.Plas), Surmaj, Solar - Psota (66. Hájek R.), Glogas, Pettinger, Šimice (86. Mathon) - Klier - Valtr
Do soupeře jsme se pustili s chutí a s vědomím, že neprodáme kůži lacino. Do penaltového zákroku, kde soupeř odskočil o dvě a následně o tři branky jsme hráli dobře. Poté na kluky spadla deka a do poločasu to bylo znát. Do druhé půle jsme šli navázat na začátek té první a dařilo se. Soupeř byl ale nad naše síly. Škoda, že se nám nepodařilo taky něco proměnit. Dnes úplně jiný výkon než před týdnem a fanoušci to náležitě ocenili

SK Kročehlavy - FK Kralupy 1901 - 6:1 (3:1)
sestava: Javůrek - Jeleňák (70.Solar), Surmaj, Koníček, Plas - Sýkora, Glogas, Pettinger, Psota - Klier - Valtr (63.Franěk)
branky: Psota (Surmaj)
První půli jsme začali laxně a po šesti minutách jsme prohrávali o dvě branky. Následně jsme z ojedinělé akce snížili, ale do přestávky jsme tahali za kratší konec. Všude jsme byli pozdě, nechuť do soubojů, po zisku jsme balon opět ztratili, bez nabídky a mluvení. Obrana neustále pod tlakem a mi na patách. Ve druhé půli už to bylo místy lepší, ale na víc jsme se nezmohli. Soupeř po celý zápas kontroloval hru a neustále hrozil. Hodně jsme si pomáhali fauly a kdyby rozhodčí chtěl, tak jsme dohrávali o devíti.
Musím ale uznat, že i kdybychom podali nadstandartní výkon, tak bychom asi nevyhráli. Soupeř byl o level výš hlavně v kombinaci.

FK Kralupy 1901 - SK Pavlíkov - 9:1 (5:0)
sestava: Javůrek - Plas, Koníček, Surmaj, Solar - Sýkora, Pettinger (64.Franěk), Glogas, Psota - Klier - Valtr (64.Šimice)
branky: Valtr (Klier), Klier (Psota), Glogas (Pettinger), Glogas (Klier), Valtr (Klier), Klier (Valtr), Klier, Klier (Šimice), Šimice
První poločas začal skvěle a hned jsme se ujali vedení. Poté jsme se nemohli dlouho trefit, ale nakonec jsme si s chutí zastříleli. Hodně se zkoušelo a kluci udávali tempo hry.
pas nám sedl, zejména první poločas. Ve druhé půli už bylo tempo tréninkové a hra v závěru už neměla takovou kvalitu s narůstajícím skore, kde soupeř působil už odevzdaným dojmem. Tento zápas si hru kluci řídili už prakticky sami a tak by to mělo být i do budoucna a hlavně v těžších utkáních.

FK Slovan Kladno - FK Kralupy 1901 - 1:2 (0:1)
sestava: Javůrek - Jeleňák (53.Šimice), Psota, Plas, Solar - Sýkora (85.Hájek R.), Glogas, Pettinger, Franěk - Klier - Valtr
branky: Psota (Solar), Pettinger
K dnešnímu utkání jsme nastoupili trošku pozměněné sestavě a myslím, že se toho kluci zhostili celkem slušně. V prvním poločase se hrálo trochu vlažně s mírnou převahou na naší straně, kde jsme se po zásluze ujali vedení. Bohužel jsme do přestávky nedokázali skore navýšit, ale šance na to byli. To se nám ale v závěru půle málem vymstilo.
Ve druhé půli byl od úvodu aktivnější soupeř, ale přečkali jsme to a záhy se hra srovnala. Bohužel se jim ale jeden únik povedl a bylo vyrovnáno. Na chlapcích bylo vidět, že chtějí víc a opět se ujali vedení. Vzápětí jsme měli opět šance nějaký gol přidat, ale už se nám to nepovedlo. Ve velice nervozním závěru jsme si to už takticky pohlídali. Mohlo se vyhrát víc. V posledních deseti minutách celkem pět žlutých karet. Dnes až na pár vy jímek na naše poměry už slušná komunikace a hlavně chuť a touha vyhrát.

TJ Sokol Klecany - FK Kralupy 1901 - 4:3 (2:1)
sestava: Javůrek -Šimice (70.Jeleňák), Koníček, Surmaj, Solar (70.Plas) - Sýkora, Glogas, Pettinger, Psota - Klier - Valtr
branky: Valtr (Klier), Klier (Psota), Sýkora (Glogas)
První poločas jsme začali s velikou chutí, aktivním napadáním a s odhodláním se poprat s favoritem soutěže o dobrý výsledek. První poločas tomu tak bylo a zaslouženě jsme se ujali vedení. Poté jsme iniciativu přenechali soupeři a ti pohodlně do poločasu otočili stav utkání. Díky obětavé obraně a výbornému golmanovi, jsme mohli pořád pomýšlet o dobrém výsledku. V druhé půli jsme se snažili navázat na výkon z úvodu utkání, ale srazil nás rychlý gol. I když jsme opět snížili, tak domácí opět poodskočili na rozdíl dvou branek. Jsem rád, že to kluci nezabalili a pokusili se s tím ještě něco udělat. Výsledkem bylo snížení deset minut před koncem na rozdíl jediné branky. V závěru jsme hráli už dost na riziko, ale vyrovnat se nepovedlo.
Pořád nás sráží nevyrovnanost výkonu jako celku po celé utkání a zbytečné ztráty koncentrace komentováním výroků. Pak když se má mluvit, tak se mlčí.

FK Kralupy 1901 - AFK Tuchlovice - 8:1 (6:0)
sestava: Javůrek - Šimice (56.Plas), Koníček, Surmaj, Jeleňák (46.Solar) - Glogas, Pettinger (65.Franěk) - Klier, Pakandl, Psota (50.Sýkora) - Valtr (69.Hájek R.)
branky: Valtr (Pettinger), Valtr (Psota), Klier, Glogas (Pakandl), Psota (Šimice), Psota (Pakandl), Koníček (Klier), Franěk (Pakandl)
První půle jsme hráli přesně to co chceme a zopakovali jsme první poločas z minulého týdne. Vše šlo, jak po másle a udávali jsme tempo zápasu. Do druhé půle jsme šli s tím, že nesmíme polevit a držet se toho, co jsme předváděli v první půli a vyvarovat se nástupu z minulého týdne - celkem se to dařilo i přes prostřídání celé lavice. V závěru jsme pár šancí trestuhodně zahodili. Nula byla opravdu hodně blízko a za výkon by si jí kluci zasloužili.

Novoměstský Kladno - FK Kralupy 1901 - 4:10 (1:6)
sestava: Javůrek - Solar(46.Jeleňák), Surmaj, Psota, Šimice, Sýkora (46.Hájek R.), Glogas, Pettinger, Klier - Valtr, Pakandl
branky: Pakandl, Klier (Glogas), Sýkora (Pakandl), Sýkora(Pettinger), Pettinger, Pakandl (Klier), Valtr (Šimice), Valtr, Šimice (Hájek R.), Psota (Pettinger)
První půle proběhla tak, jak měla. Měli jsme pohyb, nabídku, mluvilo se a přesně zakončovalo. Půle snů i standartní situace vyšli. Soupeře jsme zaskočili, ale dozadu jsme byli trošku naivní. To se projevilo ve druhé půli a soupeř dvěma brankami začal hru vyrovnávat a místy nás zatlačil. Zkušení se k tomu postavili a zápas se dovedl do exhibičního závěru.
Oproti minulému zápasu zlepšení, ale prvních 25 minut druhé půle se nesmí opakovat, pořád se musí makat.

TJ Klíčany - FK Kralupy 1901 - 3:1 (2:1)
sestava: Javůrek - Solar, Koníček, Surmaj, Plas (46.Jeleňák) - Slivenecký, Glogas, Pettinger, Sýkora - Pakandl - Klier
branky: Pakandl (Pettinger)
Zápas začal skvěle, herně jsme měli mírně navrch a hned s prvního rohu jsme se ujali vedení. Pak jsme ještě pár šancí nedali a soupeř pomalu začal hru vyrovnávat. V závěru už měl navrch soupeř, který zápas otočil i výsledkově. Do druhé půle jsme šli bojovně a i herně to bylo lepší, ale hned z kraje jsme dostali další branku.. Soupeř chtěl víc a na jeho hře to bylo znát. Mohlo to skončit i vyšším brankovým rozdílem, ale bojovností to tak nebylo. Musíme proměňovat šance a více se tlačit do zakončení. Útočili jsme v málo lidech. Dnes to ale nebyl stoprocentní výkon od všech a to rozhodlo.