A TÝM SPLNIL POVINNOST A VEZE TŘI BODY ZE SAZENÉ

Los devátého kola nás zavedl na fotbalové hřiště do Sazené, kde své zápasy hraje místní Sokol.

Vstup do utkání, které jako hlavní rozhodčí vedl pan Jiří Růžička, se nám povedl. Hned v první minutě trefil Dobiáš hlavičkou břevno. Z následné akce jsme se už mohli radovat z gólu. To Kinter vyslal po lajně Pexu a ten přesným centrem našel hlavu Dobiáše. Gólman neměl šanci.

Nadále jsme měli více ze hry. Roman Polák s Janem Šímou režírovali průběh zápasu a domácí hrozili jen sporadicky z rychlých protiútoků. Ve dvacáté minutě opět zafungovala spolupráce Pexa - Dobiáš a druhý jmenovaný opět nedal gólmanovi šanci zasáhnout.

Poté jsme se, jak je u nás poslední dobou bohužel zvykem, přizpůsobili hře soupeře a pustili tak domácí fotbalisty více do hry. Naštěstí jejich šance končily buď na pevné obraně nebo je s přehledem vychytal gólman Šour.

Ve druhém poločase jsme domácí hráče k žádné výraznější brankové příležitosti nepustili. Sazenští fotbalisté v čele s Jansou nakopávali jen dlouhé balóny za obranu, ty si ale pozorná obrana pohlídala.

Naše vítězství pak třináct minut před koncem stvrdil třetím gólem v zápase snajpr Dalibor Dobiáš a ze Sazené si odvážíme povinné tři body.Sokol Sazená - FK Kralupy 1901    0:3 (0:2)

Góly: 2., 20. a 77. Dobiáš

Sestava: Šour - Hájek, Černý (73. M. Pešek), Řenč, Kinter - M. Kolmistr, Polák, Šíma, Pexa (35. Pakandl) - D. Klier, DobiášKaučuk do toho!!!!