BÉČKO SLAVÍ PRVNÍ VÝHRU V SEZÓNĚ

Naše rezerva přivítala v rámci devátého kola soupeře z nedaleké Nové Vsi.

Od úvodního hvizdu sudího Edera bylo jasné, kdo bude na hřišti vládnout. Hostující obranu od prvních minut větralo především trio Dobiáš, Hájek a Hemr, ale akcím chybělo především zakončení.

Prvního gólu se fanoušci dočkali až v sedmadvacáté minutě. Kinter poslal přesnou časovanou přihrávkou do samostatného úniku Lukáše Rakára a ten střelou na přední tyč rozvlnil síť za zády Voljanského. Zaznamenal tak svůj premiérový gól v dresu FKK1901.

Ve třiatřicáté minutě se po rychlé přímočaré akci na pravé straně prodral k zakončení Dobiáš, ale gólem skončila až dorážka Michala Hájka a o dvě minuty později po centru Kintera již pálil přesně Dalibor Dobiáš.

Poločas 3:0, hotovo, šmitec? Omyl. To by to nebylo naše béčko, aby nebyl zápas nakonec napínavý. Dva slepené góly hostů a rázem to bylo o jeden gól.

Novoveští mohli i vyrovnat, ale skvělými zákroky deptal útočníky Luboš Šuda v bráně.

Poté jsme si vytvořili hned několik šancí volajících po gólu. Ale Mikulka, oba Klierové či Rakár nemířili přesně. Pojistku na konečných 4:2 přidal dvě minuty před koncem po centru Dobiáše přesným volejem Jaroslav Mikulka.

Béčko tak konečně poprvé vyhrálo a odlepilo se od úplného dna IV. třídy.

FK Kralupy 1901 "B" - Sokol Nová Ves 4:2 (3:0)

Góly: 27. Rakár, 33. Hájek, 35. Dobiáš, 88. Mikulka - 61. Vancl, 64. Brejša

Sestava: Šuda - Grich (46. M. Klier), Černý, M. Pešek (48. Mikulka), Astaloš (46. D. Klier) - Hájek, A. Kolmistr, Hemr, Kinter - Rakár, Dobiáš