1. A třída skupina A - sezóna 2022/2023
Tréninky
- pondělí 18:00
- úterý 18:00
- čtvrtek 18:00
Přípravná utkání - zima 2023/2024
NE 21. 1. 14:00 SK Ďáblice - FK Kralupy 1901 2:2 (1:2)
Góly: 11. Svoboda, 19. Lžíčař
Sestava: Pátek - Vynohrad, Cvrk, Neumann, Nikolajenko - Valtr, Dolejší, Truhlář, Pohorily - Svoboda - Lžíčař
Střídali: Knot, Hojsák
Rozhodčí: Roman Pomykáček
NE 4. 2. 11:15 SC Xaverov Horní Počernice - FK Kralupy 1901 1:2 (0:1)
Góly: 27. a 54. Svoboda
Sestava: Pátek - Nikolajenko, Cvrk, Neumann, Wachauf - Pohorily - Pecník, Truhlář, Svoboda, Dolejší - Vránek
Střídali: Knot, Valtr, Valášek
SO 10. 2. 11:00 FK Loko Vltavín - FK Kralupy 1901 3:1 (0:0)
Gól: 78. Neumann
Sestava: Pátek - Vynohrad, Neumann, Wachauf, Nikolajenko - Cvrk - Pecník, Truhlář, Dolejší, Pohorily - Vránek
Střídali: Knot, Valtr, Lžíčař, Valášek
Rozhodčí: Patrik Matěka
NE 18. 2. 13:00 FK Kralupy 1901 - STM Byšice/Čečelice 20:1 (9:1)
Góly: 14., 33., 35., 41., 69., 73. a 81. Vránek, 2., 28., 37., 45., 71. a 75. Svoboda, 52., 60. a 68. Vynohrad, 47. Lžíčař, 57. Valtr, 61. Knot - 20. Bureš
Sestava: Pátek - Nikolajenko, Suchoň, Wachauf, Pohorily - Valtr, Dolejší, Truhlář, Svoboda, Vynohrad - Vránek
Střídali: Knot, Portašík, Lžíčař
Rozhodčí: Jakub Šestořád
SO 24. 2. 12:00 FK Kralupy 1901 - SK Nusle 3:2 (2:1)
Gól: 21. Truhlář, 32. Pohorily, 49. Valtr - 35. Kroulík, 51. Řeřicha z pen.
Sestava: Svoboda S. - Vynohrad, Neumann, Wachauf, Nikolajenko - Lžíčař, Svoboda M., Dolejší, Truhlář, Valtr - Vránek
Střídali: Pecník, Pohorily, Knot
Rozhodčí: Petr Zuskin
NE 10. 3. 10:00 SK Slaný - FK Kralupy 1901 1:3 (0:0)
Góly: 51. Dolejší, 61. Valtr, 73. Svoboda
Sestava: Pátek - Nikolajenko, Suchoň, Neumann, Wachauf - Cvrk - Dolejší, Truhlář, Svoboda, Valtr - Vránek
Střídali: Knot, Lžíčař, Pohorily, Vynohrad, Valášek
SO 16. 3. 16:00 AFK Milovice - FK Kralupy 1901
Přípravná utkání - léto 2023
NE 30. 7. 10:00 TJ Dynamo Podlusky - FK Kralupy 1901 1:3 (1:1)
Góly: 28. Wachauf, 83. Čejka, 86. Truhlář
Sestava: Pátek - Vynohrad, Neumann, Wachauf, Pohorily - Portašík - Valtr, Dolejší, Čejka - Truhlář - Svoboda
Střídali: Knot, Pecník, Brož
NE 13. 8. 10:00 FK Kralupy 1901 - Spartak Hrdlořezy 0:3 (1:0)
Góly: 1. vlastní, 80. Vránek, 86. Wachauf
Sestava: Pátek - Vynohrad, Neumann, Wachauf, Nikolajenko - Portašík - Vránek, Svoboda, Truhlář, Pohorily - Knot
Střídali: Dolejší, Lžíčař, Brož
ST 16. 8. 18:30 TJ Slovan Horní Beřkovice - FK Kralupy 1901 3:6 (0:1)
Góly: 15. Vránek, 49. a 53. z pen. Čejka, 61. Svoboda, 70. Wachauf, 83. Lžíčař
Sestava: Knot - Nikolajenko, Cvrk, Neumann, Wachauf - Pohorily - Dolejší, Svoboda, Čejka - Truhlář - Vránek
Střídali: Lžíčař, Pecník, Valtr