A Mužstvo: 1.příprava FK Kralupy 1901 - SK Lukavec 4:2 (2:1)

Příprava na novou sezonu je v plném proudu a proto byl důvod sehrát první přátelské utkání. Soupeřem byl Lukavec, 1.B třídní účastník ústeckého kraje. Bohužel oba týmy nemohly nastoupit v nejsilnějších sestavách. Naopak na obou stranách bylo několik hráčů na zkoušce. Lukavec byl od úvodní minuty aktivnější a jistější na míči, ale do vedení jsme šli my a to rovnou dvoubrankového. Nejdříve využil pasu za obranu Matějček a poté proměnil PK Tarbaj. Hosté odpověděli nedlouho po druhé brance. Bohužel do poločasu se nám nepodařilo zvýšit náskok i když několik slibných šancí bylo, naopak se závěrem jsme mohli inkasovat. Naštěstí měl zaskakující Šour dobře postavenou branku a míč se odrazil od břevna zpět do hřiště.

Do druhého poločasu vkročili hosté aktivněji a díky tomu se jim podařilo vyrovnat z PK, ale hned z rozehrávky se nám povedlo vrátit jednobrankový náskok na naší stranu. Po nejkrásnější akci utkání se prosadil Růžička. Poté jsme promarnili několik tutovek a především Matějček neměl ten den zrovna střeleckou, ale naštěstí jsme se dočkali další branky a to když středem obrany prošel Tarbaj a pohodlně skóroval. Hosté si po vyrovnávací brance nevytvořili větší šanci ke skórovaní a proto jsme zaslouženě vyhráli, i díky tomu že jsme se vyrovnali lépe podmínkám.

Zápas se hrál v obrovském horku a na nepříliš kvalitním hřišti, ale na začátek sezony velmi příjemné vítězství proti silnému soupeři.

 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode