A mužstvo 27.kolo OP: Sokol Obříství - FK Kralupy 1901 4:1

V dalším kole nám los přisoudil Sokol Obříství, který se pohyboval se třiceti body na 11. místě tabulky.

Před utkáním musel trenér Karel Kubovec opět řešit velké personální problémy. Do základní sestavy se tentokrát vešlo hned pět dorostenců a tři hráči B mužstva. V úvodu zápasu jsme však byli lepším týmem. Dařila se nám kombinace a nepouštěli jsme domácí tým prakticky vůbec do hry. Všechna snaha posléze přišla vniveč. První šance Obříství a střílený centr před branku, který bohužel skončil na ruce Martina Topora. Rozhodčí Petr Stibůrek neváhal s nařízením pokutového kopu. Tu v osmnácté minutě proměnil Hovorka.

Hnali jsme za vyrovnáním, ale výraznější příležitost jsme si i přes tlak nevypracovali. Po první pětačtyřicetiminutovce jsme tak prohrávali 0:1.

Vstup do druhého poločasu měli lepší domácí, ale v naději nás skvělými zákroky držel gólman Michal Rašek. Pak bohužel přišla 74. minuta a gól Litery, kterému však předcházel vymyšlený faul pomezního Oldřicha Edera. Plni emocí a pocitu křivdy jsme pak úplně přestali hrát a domácí Hovorka nás potrestal dvěma slepenými góly. V závěru jsme pak kopali penaltu po faulu na Jakuba Matějčka, kterou posléze sám proměnil.

Sokol Obříství - FK Kralupy 1901   4:1 (1:0)

Góly: 18. z pen., 75. a 76. Hovorka, 74. Litera - 86. J. Matějček

Sestava: Rašek - Valdhans, Topor, Řenč, Kinter - Klier, P. Vokoun, Kozel, Bartoš - J. Matějček, Dobiáš

Rozhodčí: Petr Stibůrek - Oldřich Eder, Jiří Princ