A mužstvo - III.třída 2.kolo: OSTUDA, ZAPOMENOUT A UŽ NIKDY NEOPAKOVAT !!!

V prvním domácím utkání nové sezóny jsme na stadionu V Olších přivítali Sokol Čečelice.

Začátek zápasu nás zastihl vcelku slušné formě, když jsme soupeře téměř k ničemu nepustili a vytvořili si hned několik standardních situací. Bohužel jedna z nich skončila trestuhodně protiútokem a rázem to bylo 0:1. Zbraně jsme však neskládaly a díky důrazu Růžičky se nám podařilo po pěkné akci vyrovnat.

Čečeličtí fotbalisté bohužel přišli s rychlou odpovědí. Další protiútok, faul Robina Vančury ve vápně a Resl z pokutového kopu zvýšil na 1:2. O dalších sedm minut později bylo ještě hůř. Opět nepovedená standardka, opět rychlý protiútok a opět gól v naší síti. 1:3.

Vstup do druhé poloviny jsme, jak je zvykem, zaspali a Kábrt i s trochou toho štěstíčka zvýšil vedeni Čečelic na 1:4. 60. minuta a Szen skóruje na hrozivých 1:5.

Konečnou podobu skóre dal po přesném centru Dalibora Dobiáše v pětašedesáté minutě Václav Růžička.

Po hrůzostrašném a bezkrevném výkonu jsme tak zcela zaslouženě a ostudně prohráli doma 2:5.

FK Kralupy 1901 - Sokol Čečelice 2:5 (1:3)

Góly: 30. a 65. Růžička - 19. a 60. Szen, 33. z pen. a 40. Resl, 47. Kábrt

Sestava: Moučka (46. Šour) - Hájek, Řenč, Vančura, Kinter - Bartoš (46. D. Klier), Šíma, P. Vokoun (53. Kubiš), Pexa - Růžička, Dobiáš (67. Valdhans)