A mužstvo OP: 3.kolo Viktoria Všestudy vs. FK Kralupy 1901 2:0 (1:0)

V derby zvítězila vesnice nad městem!

Naprosto nepředpokládanou podobu má tabulka okresního přeboru po třetím odehraném kole. Zatímco nováček ze Všestud zůstává i nadále stoprocentní, Kralupy 1901 se topí v krizi. Tu prohloubil i vzájemný zápas na hřišti Všestud, ve kterém domácí svému soupeři nepovolili ani branku!

Zápas nezačal v příliš vysokém tempu a oba týmy se zpočátku spíše oťukávaly. Tento stav dění na hřišti vydržel až do 15. minutě, kdy hosté z Kralup vyrobili hrozivou chybu v defenzivě. Té bezpečně využil domácí Baumruckr a otevřel skóre. 1:0. Ve zbytku poločasu šlo prakticky o hru na jednu bránu - a to na tu Kralupskou. Hráči Všestud si počínali aktivně a vytvářeli si množství střeleckých příležitostí. Ke vstřelení pojišťující branky to ale nevedlo. A když hosté nevyužili k ohrožení Lorencovy branky ani zranění domácího stopera Martina Samka, který musel být už po půlhodině hry střídán Závackým, šlo se do kabin za těsného stavu 1:0.

 

Úvod druhé půle patřil opět domácím, čehož využil v 58. minutě hry všestudský středopolař Růně. Jeho pěkná střela skončila až v síti hostující branky a domácí tak mohli jít do záveru s komfortním dvoubrankovým náskokem. Kralupy se pokoušely o odpověď zejména ze standardních situací, kterými končilo po zásazích domácí obrany hodně jejich akcí. Ze dvou nejnadějnějších palebných pozic ale hostující hráči vůbec netrefili branku. To domácí poctivě bránili a příležitostně vyráželi k rychlým brejkům do rozhozené hostující obrany. Ty se však až do závěrečného hvizdu sudího Blahouta nesetkaly s úspěchem, a tak utkání skončilo výsledkem 2:0. Kralupy tak nejenže i nadále čekají na bodový zisk - jejich jediným gólovým úspěchem je stále vlastní gól pšoveckého Dvorného z minulého kola, který však pouze mírnil výprask 1:7. Svěřenci trenéra Dobiáše tak mají nad čím přemýšlet. Ve Všestudech se naopak slaví - stoprocentní vstup do soutěže si v malé vesničce jistě nepředstavovali ani v nejlepším snu!

 

12. J. Baumruckr , 58. M. Růně
SK Viktoria VšestudyI. Lorenc - R. Samek , P. Koudelka , M. Samek (30. K. Závacký) , M. Bulva - M. Růně , F. Janíček , M. Švancara , J. Seidel (65. A. Pokorný) - J. Frič , J. Baumruckr
ŽK: 45. J. Frič , 51. F. Janíček , 62. R. Samek , 77. J. Baumruckr - 24. V. Růžička , 45. J. Polák , 77. M. Pexa .

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode