A mužstvo: Po sedmém kole rezignoval trenér Šimek !!!

OP: Antonín Šimek v kralupském FK 1901 dotrénoval

Antonín Šimek, trenér FK Kralupy 1901

Antonín Šimek, trenér FK Kralupy 1901 Autor: Luboš Kurzweil

dnes 00:58

Mělnicko – Fotbalisté kralupského FK 1901 jsou po nedělní domácí porážce od béčka Libiše v rámci sedmého kola okresního přeboru bez trenéra. Ten dosavadní – zkušený Antonín Šimek – rezignoval.

 
 
 

„Můžu prohrát, ale se soupeřem, který je lepší. To, co jsme včera předvedli, byla katastrofa. Se soupeřem na pět šest gólů jsme prohráli. Znám naše podmínky a okolnosti, ale vše má své meze," potvrdil zanedlouho pětasedmdesátiletý trenér, že pro něj nedělní porážka byla pomyslnou poslední kapkou.

Celý rozhovor s Antonínem Šimkem přinese středeční tištěné vydání Mělnického deníku!

„Nechci se k tomu příliš vyjadřovat. Maximálně bych chtěl trenéru Šimkovi poděkovat za práci, kterou pro nás odvedl," komentoval jeho rozhodnutí Milan Repka, prezident FK 1901, a potvrdil, že po utkání kouč sám přišel a řekl, že končí. To měl původně v plánu až v zimní přestávce.

„Nedělní zápas už neunesl. Nedivím se mu, sám jsem z toho taky špatný," poznamenal Repka. Kouč si už v minulém týdnu v Mělnickém deníku posteskl, že je nešťastný z četných hráčských absencí. Podle Repky ovšem tentokrát nastoupila nejsilnější možná sestava. „Nic lepšího nemáme, ale když nedáte góly, tak nemůžete vyhrát. Kdyby to bylo v 16. minutě 4:0, nikdo by ani nemrknul, ale co my zahodíme, to je neskutečné. A tak je to celý podzim. Bohužel nám chybí koncový hráč."

A nejen on. Momentálně i trenér. „Zatím nemáme nikoho, i když nějaká jména tu jsou. Musíme to promyslet. Ani jsem z toho nespal," dodal Repka v pondělí dopoledne. Kralupští ale rozhodně nejsou jediným týmem v soutěži, kterému se nedaří podle představ. Své o tom vědí třeba Dolany, Chvatěruby, Dolní Beřkovice nebo PTZ, jak potvrdilo i víkendové kolo.

 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode