A MUŽSTVO POD NOVÝM TRENÉREM DRŽÍ NEPORAZITELNOST A VSTŘELILO 15 BRANEK ZA 3 ZÁPASY

Na stadionu V Olších jsme v rámci 8. kola III. třídy Mělnicka přivítali TJ Sokol Střezivojice. V tabulce jsme byli na osmé pozici, hosté na deváté, se shodným počtem devíti bodů.

Do utkání jsme vlétli jako uragán a střezivojičtí nevěděli, kde jim hlava stojí. V šancích se postupně objevili Blažek, Kefurt a hned dvakrát Pexa, ale branka ne a ne padnout.

Jak překonat hostujícího gólmana nám musel předvést až střezivojický stoper, který krásnou hlavičkou do protipohybu nedal svému gólmanovi šanci.

Po pětadvaceti minutách to bylo o dvě branky. Blažek s Kolmistrem vykombinovali hned tři obránce, vyslali Pexu a ten střelou na přední tyč zvýšil na 2:0.

Po této situaci jsme se přizpůsobili hře hostů. Tuto trestuhodnost pak hosté potrestali. A to hned dvojnásobně. Prvnímu gólu předcházela opět špatně bráněná standardka, u druhého se z hranice velkého pokutového území prosadil z otočky Václav Líman.

Tato facka nás naštěstí na kolena nesrazila, ale probudila k dalšímu gólu. Martin Kefurt si z levé strany navedl míč na střed a tvrdou přízemní ranou na vzdálenější tyč prostřelil brankáře Jírce.

Tři minuty po poločasovém příchodu z kabin se podruhé v utkání prosadil Kefurt, jenže v jednapadesáté minutě potrestal chybu Kliera se štěstím Lukáš Líman a drama bylo zase na světě. Hosté mohli dokonce zanedlouho vyrovnat, ale svoji předchozí chybu u třetí branky napravil včasným a čistým zákrokem Denis Klier.

Naštěstí se nám pak povedlo odskočit na rozdíl tří branek. Nejprve skóroval ostrostřelec Dalibor Dobiáš, pak přidal druhou branku v zápase Miroslav Pexa a nakonec se po rohovém kopu mohl radovat i sváteční střelec Luboš Černý, který míč do sítě doslova dotlačil.

Skóre pak chvilku před koncem korigoval za hosty Lána.

Zmínit musíme opět to, že jsme zahodili více než tutové šance a některé chyby v obranné části byly přímo strašidelné a jen díky nemohoucnosti hostů zůstaly nepotrestány.

FK Kralupy 1901 - Sokol Střezivojice 7:4 (3:2)

Góly: 14. vlastní, 26. a 72. Pexa, 40. a 48. Kefurt, 66. Dobiáš, 78. Černý - 26. Štefan, 38. V. Líman, 51. L. Líman, 84. Lána

Sestava: Šour - D. Klier, Černý, Řenč, Kinter - M. Kolmistr, Šíma, Polák, Kefurt - Pexa (76. M. Pešek), Blažek (46. Dobiáš)