A mužstvo: První utkání jsme prohráli.

1.kolo FUMBI 1.B třída sk.B

FK Kralupy 1901 – Slavoj Stará Boleslav 5:7 (3:5)

Branky: 3 Hemr, 2 Menčl

V prvních 10. minutách jsme hráli naši typickou hru, drželi jsme balon a vytvářeli si šance. Nic nenasvědčovalo tomu, co přišlo v následujících 10 minutách. Poté soupeř využil brejkové situace a ujal se vedení 0:1. Po dalších 2 minutách a bylo ještě hůře, kdy jsme dostali branku z poloviny hřiště a o pár minut později jsme prohrávali po další chybě už 0:3! Takový začátek utkání jsme nečekali, ani v tom nejhorším snu. Pozitivní bylo, že se nám během 2 minut podařilo vrátit do zápasu vstřelením rychlých 2 branek a stav byl 2:3. Po další chybě, kdy jsme neuhlídali hráče při rohovém kopu jsme prohrávali opět o 2 branky. Před poločasem se nám podařilo snížit na 3:4, ale vzápětí soupeř znovu odskočil po brejku na 3:5 a do kabin se šlo s dvougolovým náskokem hostů.

O poločasové přestávce jsme se snažili tým nakopnout a do druhé půle vstoupit s cílem bojovat o každý balon, napadat a udělat vše pro to, abychom zápas otočili. Začátek poločasu se nám povedl a 15 minut jsme byli aktivní a vytvářeli si šance. Poté přišel faul před naším vápnem a soupeř nás opět potrestal. Tato branka se zdála jako zlomová a když soupeř přidal v 70 minutě další branku na 3:7 bylo po zápase. V závěru se nám podařilo korigovat výsledek na konečných 5:7.

Co k tomu dodat? První zápas. Útočná fáze se nám celkem dařila, dali jsme 5 gólů a vytvořili si snad 10 dalších příležitostí, ale problém byl dnes v bránění celého mužstva, na které se musíme v následujícím týdnu zaměřit. Nemá cenu házet vinu jeden na druhého, říkat si jaký gól kdo zavinil a kdo mohl co zlepšit. Zápas neprohrál jedinec, zápas neprohrál brankář ani obrana. Zápas prohrálo všech 16 hráčů, kteří dnes zasáhli do hry. Prohráli jsme jako tým FK Kralupy 1901. Pokud chceme naplnit naše cíle, tak se musíme semknout a od příštího zápasu začít úplně jinak. Dneska přišla hrozná facka, ale spolu vyhráváme a spolu budeme i prohrávat, to k fotbalu patří a všichni v klubu věříme, že nás naopak dnešní prohra daleko více semkne a posílí a vše napravíme hned následující utkání v Lužci.