A| Proti Podlesí jsme sahali po výhře, soupeř ale vyrovnal v poslední minutě

Fotbalisté Kralup nedokázali v posledních dvou utkáních bodovat, a dokonce ani vstřelit gól. Spravit si chuť chtěli modrobílí proti soupeři z Podlesí a dlouho to vypadalo, že se jim to podaří. Hosté ale v závěru dokázali vyrovnat na konečných 1:1, a kralupská šňůra bez výhry se tak prodloužila na tři zápasy.

První zajímavější situaci přinesla 11. minuta. Balón si dobře přebral domácí Řezníček a tvrdou střelou prověřil hostujícího gólmana.

O pět minut později to byl znovu Řezníček, který vypálil. Připravený Boudník se ale opět blýskl skvělým zákrokem.

Vzápětí pálil zpoza vápna z voleje kralupský kapitán Hemr, jeho zakončení ale branku minulo.

Po dvaceti minutách hry napřáhl z dálky domácí Štěpán Janíček, pozorný Boudník ale jeho pokus skryl v rukavicích.

O chvíli později zahrozilo také Podlesí. Tečovaná střela Matěje Vohradského Víška pořádně protáhla, avšak za jeho zády neskončila.

Ve 33. minutě měl Vohradský na kopačce vedoucí gól. Hostující fotbalista dostal přihrávku před branku, svou střelou však zamířil pouze do tyče. Balón se i tak odrazil směrem do Víškovy svatyně, na brankové čáře mu ale v cestě do sítě zabránili obránci Kralup. Hosté signalizovali, že jeden z domácích fotbalistů zahrál rukou, rozhodčí ale zůstal ledově klidný.

Ve 36. minutě se radovali kralupští, jelikož se po centru do vápna hlavou prosadil Luboš Krejza. Domácí tak po prvním poločase vedli 1:0.

Hned v úvodu druhé půle mohl sám na branku unikat střídající Stanislav Mařík, balón si ale předkopl, a tak ani nezakončil.

V následujících několika minutách byli více na balónu hosté, kteří se tlačili za vyrovnáním. K zakončení ve vyložené šanci se však nedostali.

V 78. minutě se do dobré příležitosti dostal hostující Mezera, jehož přízemní střelu vyrazil Víšek na roh.

V 87. minutě střílel po pěkné kombinaci na zadní tyč kralupský Mařík, branku ale netrefil.

V samotném závěru přišla velká rána pro domácí. Ve vápně se k balónu dostal hostující Rostislav Jandera a tvrdou střelou překonal brankáře Víška.

Podlesí si tak po last minute vyrovnání odvezlo z Kralup bod za remízu 1:1.

FK Kralupy 1901 - TJ Kovohutě Podlesí 1:1 (1:0)

Sestava: Víšek - Emmer, Houška, Culek, Řenč - Řezníček (46. Mařík), Hemr (71. Houžvička), Glogas, Janíček - Petr (82. Zabilanský), Krejza (89. Klier)