A| V předposledním domácím utkání jsme rozstříleli Votice, čtyřmi góly se blýskl Krejza

Fotbalisty Kralup čekaly v předposledním domácím utkání v této sezoně Votice, které se v tabulce nachází na posledním místě. Rozdílné postavení obou celků v tabulce se na hřišti promítalo od úvodních vteřin, až nakonec vedlo k více než jednoznačnému výsledku.

Hned v první minutě se po odraženém míči po standardní situaci trefil přesnou střelou k tyči domácí útočník Luboš Krejza.

O pět minut později vedli kralupští 2:0. Po dobrém náběhu Emmera, který se prodral k balónu a přihrál před branku, se do odkryté svatyně trefil Tomáš Petr.

Poté předvedli povedenou akci hosté, ta ale skončila nepřesným zakončením Marka Horvátha.

V 11. minutě se ke střele dostal kralupský mladík Vasyl Vynohrad, brankář Tábořík mu jeho pokus vyrazil.

Ve 14. minutě propasíroval Glogas po pěkné kombinaci balón až ke Krejzovi, a ten tváří v tvář Táboříkovi nezaváhal. Modrobílí tak vedli už 3:0.

Na druhé straně poté vyslal tvrdou střelu na branku Jakub Homolka, a pořádně tak protáhl brankáře Víška.

Ve 22. minutě využil zaváhání hostující obrany Luboš Krejza a povedeným lobem přes vyběhnuvšího brankáře Táboříka zkompletoval hattrick.

Po půlhodině hry vedli domácí už 5:0. Po centru z rohového kopu se hlavou prosadil obránce Miloslav Houška.

Ve 33. minutě se k bálonu ve vápně dostal Vynohrad, jeho zakončení z otočky se ale mezi tři tyče nevešlo.

O chvíli později střílel po ose Řezníček - Petr - Krejza třetí jmenovaný, jeho pokus vyrazil pohotový Tábořík.

Nic dalšího už úvodní dějství nepřineslo, a domácí tak odcházeli do kabin s pětigólovým náskokem.

Ve 49. minutě předvedl dobrou akci aktivní Vynohrad. Ukrajinský mladík se dostal do vápna a zakončil, jeho přízemní pokus na zadní tyč se ale jen těsně nevešel do branky.

V 57. minutě se Vynohrad blýskl parádní asistencí, když si zpracoval křížný balón od Houšky, udělal kličku jednomu z obránců a levačkou naservíroval přesnou přihrávu před branku. Tam si naběhl Luboš Krejza a pohodlně přidal svůj čtvrtý gól zápasu. Kralupy tak vedly 6:0.

V 67. minutě si Vynohrad připsal druhou asistenci, když brejkovou situaci vyřešil přihrávkou na Petra, který si ještě potáhl balón, dostal se do palebné pozice a přesnou střelou k tyči zvýšil na 7:0.

V 75. minutě zakončoval po přihrávce střídajícího Neumanna ve vápně další střídající hráč, Denis Klier, který svůj pokus ale nasměroval pouze do boční sítě Táboříkovy svatyně.

Sám Neumann se poté ocitl v obrovské šanci, tváří v tvář Táboříkovi ale neuspěl. Hostující gólman mu jeho pokus vyrazil nohou.

Mladý kralupský fotbalista si ale zanedlouho spravil chuť, když si připsal asistenci po přihrávce na Houžvičku, který se z dobré pozice nemýlil.

Utkání uzavřela pěkná střela votického Koutka, jehož pokus pořádně protáhl domácího Víška.

Kralupy si tak doma poradily s posledním celkem tabulky vysokým výsledkem 8:0.

FK Kralupy 1901 - SK Votice 8:0 (5:0)

Góly: 1., 14., 22. a 57. Krejza, 6. a 67. Petr, 30. Houška, 78. Houžvička

Sestava: Víšek - Emmer, Houška, Culek, Řenč - Řezníček (60. Zabilanský), Hemr (60. Houžvička), Glogas, Vynohrad - Krejza (64. Klier), Petr (70. Neumann)