11.kolo OP: FANOUŠCI, DĚKUJEME VÁM A OMLOUVÁME SE. TOHLE JSME PROSTĚ POSRALI !!!

Sokol Dolany - FK Kralupy 1901 6:1 (3:1)

17. J. Vondra , 25. O. Morávek , 37. P. Špička , 58. P. Špička , 75.P. Halík , 88. D. Svoboda - 28. M. Topor
ŽK: 16. P. Halík , 36. T. Svoboda , 43. L. Tlustý , 63. J. Vondra - 4. J. Matějček , 43. M. Řenč , 49. R. Polák, 70. J. Polák , 70. M. Pešek .

 

Zápas o šest bodů jsme bohužel nezvládni herně ani výsledkově. Nebyli jsme ale jediní, kdo utkání nezvládl a napomohla tomu i trojice rozhodčích v čele s hlavním sudím, který nesmyslně ovlivnil průběh utkání a vyostřil ho, až došlo k některým zbytečným zákrokům či strkanicím. Zápas pískal neobjektivně na obě strany a udělal ze hry spíše frašku a bitvu než pohledný plynulý fotbal. Nerozumím tomu proč byli na toto utkání vybráni krajští rozhodčí, když na okrese je spoustu rozhodčích daleko kvalitnějších než tito tři pánové. Málokdy se povede, že jsou s výkonem rozhodčích hrubě nespokojeni obě dvě strany jako v tomto případě. 

 

Stručně ke hře. Prvních patnáct minut patřilo domácím z kterých dokázali vytěžit dvě branky, ale přesto jsme se v úvodu za stavu 0:0 dostali do jasné gólové šance kdy vyražený balon od brankáře nedokázal Matějček uklidit do prázdné branky. Až za stavu 2:0 pro domácí jsme se dostali do hry. Po našem snížení Toporem na 2:1 se hra ocitla jen před brankou Dolan, bohužel jsme po jedné z chyb a povedeném brejku inkasovali a opět ztráceli dvě branky. Začátek druhého poločasu silně ovlivnil rozhodčí, kdy nejdříve nevyloučil domácího zadáka Svobodu a poté neodpískal jasnou penaltu za hrání rukou ve vápně. To byl bohužel zlomový moment utkání. Stav zápasu měl být 3:2 a Dolany měli jít do deseti, ale důvody už jsem zmínil výše. Od té doby jsme se začali až moc věnovat diskuzím se sudím a inkasovali jsme opět po brejku čtvrtou branku. Svoje šance jsme nevyužívali. Buď nás vychytal domácí brankář nebo při jeho překonání vždy zaskočil některých z hráčů. Domácím se dařilo vše na co sáhli a z každého brejku skórovali. 

Domácí si šli za vítězstvím více a i zaslouženě vyhráli, ale skóre bohužel narostlo do hrozivého stavu, který absolutně neodpovídal hře. Nepohlídali jsme si domácí trojici Vondra,Špička a Tlustý i když jsme se o tom bavil 14 dní dopředu. Tito tři řídili hru a porazili nás v podstatě sami. 

 

Pozitivní na tomto derby je snad jen to, že jsme nepřestali hrát a i za stavu 5:1 pro domácí jsme se snažili s výsledkem něco udělat a stále jsme se snažili vstřelil branku. Odměnou nám byl jako už po několikáté v sezoně gól v naší síti. Fotbal je někdy krutý, ale musíme se zamyslet i nad sebou a urvat zápasy větší bojovností, když nám to nejde po fotbalové stránce.

 

Velké poděkování a ještě větší omluva patří našim FANATICS, kteří vycestovali na zápas v hojném počtu a byli více než 12náctým hráčem po celé utkání a i když se nám nedařilo, tak nepřestávali fandit. Náš výkon Vás nebyl hoden a byli jste to vy kdo byl v tomto utkání vítězem. Budeme rádi, když na nás nezanevřete a vytvoříte stejnou kulisu  v Olších příští sobotu proti Obříství. Tento zápas už vyhrajeme !!!

 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, Kralupy nad Vltavou, 27801
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode