13. kolo OP: SK Slavia Velký Bobek - FK Kralupy 1901 2:0 (1:0)

 

Dva rozdílné poločasy body nepřinesly


Další utkání jsme sehráli ve Velkém Borku, i přes podzimní počasí a blížícího se konce podzimní části se hrálo na slušně upraveném plácku, kterému prospělo zválcování. Od první minuty aktivnější a důraznější domácí, nás k ničemu nepouštěli. Trošku jsme jim to ulehčili, tím že jsme se přizpůbili hře domácích i přesto, že na nás apeluje trenér snažit se hrát po zemi, bylo vše naopak… Prvních poločas byl bez šancí, ale přesto byl viděn jeden gól a to v naší síti. V pětatřicáté minutě dostali domácí výhodu zkráceného rohu, po jednom z našich xx zbytečných faulů. Zaváhání vybíhajícího Šoura potrestal hráč na přední tyči a míč umístil mezi tři tyče.


Do druhé půle jsme v kročili úplně jiným stylem , to především aktivní hrou po lajnách a míčem drženým na zemi nikoli ve vzduchu jako první poločas. Několik krásných akcí na první dotek se spousty narážeček, jsme nedokázali docílit vyrovnání a v nastaveném čase po další chybě Šoura jsme inkasovali. Při našem rohovém kopu došlo k odkopu a Miler, který se nacházel jako poslední náš hráč na půli a pod tlakem jednoho z domácích hráčů posunul míč na Šour. Ten v jeden okamžik uvažoval o chycení míče do rukavic, na poslední chvíli si své rozhodnutí rozmyslel, bohužel nepřipraven zahrát míč nohou, mu jí kulatý nesmysl přeskočil a i přes snahu napravit své zaváhání, nejspíše míč nestihl před brankovou čarou ( to ví jen a jen pomezní rozhodčí, který viděl překročení míče za brankou čarou z dobrých 30m).


Za druhý poločas jsme si zasloužili minimálně vyrovnat, bohužel nás sráží individuální chybičky, které poté rozhodující celý zápas. Bohužel jsme přišli o dalšího hráče základního kádru a to Beneše, který si obnovil poranění vazů v kolenu.

Sestava: Šour- Beneš (40.R.Polák),Černý, Řenč, Miler-Topol, J.Polák, Jeřábek, Andr ( 76. Vokoun)- Matějček, Topor

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode