14. kolo 1.B třída: Labský Kostelec - FK Kralupy 1901 A

Hned v prvním kole, jsme zavítali na půdu týmu bojující o záchranu, bohužel v tomto směru jsou domácí k záchraně blíže a to nejen díky sobotnímu vítězství.

Hosté oslabeni o dvě opory z podzimních kol, přijeli vyválčit a vykřesat aspoň malinkou naději na záchranu. Od úvodních minut bylo znát kdo musí a kdo může jen překvapit, domácí od úvodních minut byli aktivnější a hosté čekali netrpělivě na své šance v podobě brejků. Po jednom z lépe vydařených, dostali hosté výhodu v podobě rohové kopu. Přetažený míč J. Poláka se snesl na kopačky Pixy, který obešel protihráče a vrátil míč zpět před branku domácích, na který si naskočil Řenč a nedal šanci gólmanovi v domácí svatyni. Kostelec po tomto direktu, přestal hrál, nedařila se mu kombinace a s nakopávanými míči se poradila hostující obrana, největší šanci ve zbytku první půle měl opět Řenč po rohovém kopu, bohužel letící míč hlavou nedokázal usměrnit mezi tři tyče.

Domácí nijak více hosty nepřehrávali a to se nezměnilo ani druhou půli, vyrovnávací branka přišla po tvrdém souboji kdy na zemi zůstal ležet jeden z hostujících hráčů s bolestivou grimasou na tváři, míče se zmocnil hráč domácích a z dobrých třiceti metrů, trefil bohužel záda uhýbajícího stopera, který změnil trajektorii míče na opačnou stranu než kam reagoval gólman FKK, který byl až do této chvíle převážně bez práce. Domácí povzbuzeni brankou se hnali do útoku a odměna přišla záhy v podobě pokutového kopu, který domácí využili a dostali se do vedení. Bohužel hosté ve zbylých minutách nic nevymysleli a po uplynutí 90 minut se mohli Kostelečtí radovat ze tří bodů.


 

V nepříliš atraktivním utkání „beznohých a slepých“ vyhrál šťastnější domácí tým. Hosté mohou litovat jen své nedisciplinovati vůči rozhodčímu.

Nesmíme opomenout, že v záložní řadě od úvodních minut nastoupila legenda kralupské kopané Roman Polák a s ním i zkušenost do všech řad FKK.

 

 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode