14. kolo OP: FK Kralupy 1901 - AFK Veltrusy 1:4 (1:2)

 

 

Tragický výkon celé sestavy

 

Do dalšího domácího utkání jsme šli s jediným cílem odčinit prohru z Borku, která byla z těch zbytečných. Na postu jedničky zaskakovala nová akvizice Víťa Lang, bohužel jsme mu jeho premiéru moc neulehčili. Od první minuty bylo znát, že chceme až v některých situacích moc a tím jsme dělali zbytečné chyby, přesto jsme byli silnější na míči. První přechod hostů přes půlící čáru a hned z toho byl penaltový zákrok, který hosté proměnili. Naše hra dostala ránu a my byli bez nápadu, druhý trest přišel o chvilku později, kdy J. Polák nesmyslně přenášel hru přes střed hřiště a chvilkové zaváhání využili hosté k druhé brance. Po této brance jsme byli v křeči a ještě více se zvýraznily naše chyby. Těsně před poločasem korigoval J. Polák a částečně odčinil své špatné rozhodnutí při druhé brance. Do kabin se odcházelo se ztrátou jedné branky, ale v celku zaslouženě jsme prohrávali, hosté byli hladovější po vítězství.

Do druhé půle jsme šli s tím, že není nic ztraceného a můžeme to otočit. Bohužel to by jsme nesměli být my, aby se nedělaly takové chyby v obraně a celkově defenzivě po celé utkání. Studená sprcha přišla po nenápadné akci, kdy hosté dostali míč na útočníka a ten z otočky a pomocí tyčky na vzdálenější straně brány skóroval. A to byl pro nás hřebíček do rakve, odté chvíle hosté zklidnili a my jim dost ulehčovali. Abychom si svůj hrnek hořkosti vypili úplně do dna. Přišlo nedorozumění stopera a brankáře, srážka a doklepnutí míče do brány-1:4. Veltrusy pozorně bránily, do konce utkání jsme si vypracovali jedinou zajímavou střelu, kterou vyprodukoval Jeřábek z trestného kopu.

Zcela zaslouženě jsme prohráli, hosté hladovější po vítězství a my svojí laxností odevzdali všechny body. O vítězství se hraje jinak a ne jako jsme předvedli poslední dvě kola. Aktuální pozice v OP je 9. místo, zezadu se na nás dotáhl náš nedělní přemožitel a další. Na Kralupy v celku neodpovídající postavení, ale po nepřesvědčivých výsledkách celkem zasloužené. V posledním kole zajíždíme do Dolních Beřkovic a zde se musí bezpodmínečně vyhrát.

 

 

 

 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode