Kralupy v jarní premiéře nadělily Dolním Beřkovicím bůra

FK Kralupy 1901 – Sokol Dolní Beřkovice 5:0 (2:0)

Po dlouhé zimní přestávce se představili domácím fanouškům fotbalisté Kralup, kteří přivítali poslední tým tabulky z Dolních Beřkovic. Favorit zápasu byl předem daný a od úvodních minut se naplňovaly předzápasové prognózy. Kralupy soupeře zmáčkly a vyústěním byla branka ve druhé minutě, kterou vstřelil J. Matějček. Poté kralupští polevili a dvakrát tým zachránil brankář Křemenák. Zlomový moment zápasu přišel v desáté minutě utkání, kdy unikajícího Müllera zastavil v pokutovém území Štěpánek. Rozhodčí Kábrt nařídil penaltu a zákonitě musel faulujícího hráče vyloučit. Pokutový kop chladnokrevně proměnil stoper Černý. Zdálo se, že domácí soupeře potupí debaklem, ale nestalo se. Beřkovice hrály sympaticky a místy byly Kralupům vyrovnaným soupeřem. Do poločasu se už skóre nezměnilo. Druhý poločas se hrál takřka na polovině Dolních Beřkovic. Definitivní jistotu tří bodů dal domácím kanonýr Müller. V závěru zápasu se ještě trefili Jeřábek s V. Matějčkem a hosté odjížděli z kralupského stadionu s výpraskem 5:0. Menším negativem zápasu jsou neproměněná sóla ve druhém poločase v podání J. Matějčka, Peška a Müllera. Jelikož všechny tři týmy z popředí tabulky vyhrály, tak zůstává Kralupům čtyřbodový náskok před rezervami Libiše a Neratovic.

Branky: 2. J. Matějček, 11. Černý (p), 63. Müller, 77. Jeřábek, 88. V. Matějček

Sestava Kralup: Křemenák – Beneš (44. Krpec), Černý, Pixa, Řenč – Vokoun, J. Polák (63. Pešek), Jeřábek, Pexa (76. V. Matějček) – Müller, J. Matějček