26.kolo OP: FK Kralupy 1901 - Sokol Dolní Běřkovice 2:1pp (1:1)

Zbytečná ztráta na závěr sezony

V posledním kole jsme chtěli napravit nevydařený výkon z předchozího víkendu, v cestě nám stál soupeř stále bojující o setrvání v OP – TJ Dolní Beřkovice.

V úvodních minutách zkropilo hřiště vydatný déšť a na hře to bylo znát… aktivnějším mužstvem jsme byli my. Jako v minulém týdnu jsme si vypracovali několik více než dobrých příležitostí ke skórování, ale proti byl hostující brankář. Bohužel nedáš- dostaneš platí v našich zápasech doslova. Po zbytečné ztrátě a ještě zbytečnějším faulu se hosté prosadili krásným trestným kopem. Opět jsme museli u přes svojí větší aktivitu dotahovat netrvalo dlouho a mohlo být srovnáno, ale v nedůrazném zakončení nemůžeme hledat úspěch. Naštěstí máme v týmu Řenče, kterého chytali křeče. Místo, aby s míčem utíkal či založil nějakou akci svým pohybem, rozhodl se  dobrých čtyřiceti metrů z kroku vystřelit….k překvapení všech skončil míč až v síti. Do půle jsme si vypracovali ještě několik zajímavých zakončení bohužel bez většího efektu.


Druhý poločas začal jako první našimi několika šancemi a když už míč skončil v síti byl nám odmáván ofside či odkop od brány. Hosté se více a více zaměřili na bránění remízového výsledku, který by jim zajistil příslušnost i v nadcházejícím ročníku. Jejich sporadické výlety k naší brance končili nepřesností a na našich kopačkách. Rozhodnout mohl Zavadil, který bohužel osamocen na malém vápně netrefil odkrytou bránu. Zápas došel až k PK kopům, které jsme zvládli a získali o jeden bod navíc…bohužel za průběh utkání je to pro nás zklamání.

 

Po loňském sestupu jsme chtěli stabilizovat kádr a hrát v lepší polovině tabulky. Bohužel s výsledky, které nás provázeli po celou sezonu…. Možná by slušelo přirovnání nějaké horské dráze, protože někdy jsme byli nahoře a někdy dole. I proto se na naší lavičce vystřídalo několik trenérů. Za mě osobně byl podzim fotbalově povedenější, bohužel jsme si začátkem jara zkomplikovali naše působení v soutěži a jednu chvíli jsme patřili mezi horké adepty na sestup. Zachránila nás až povedené bodová šňůra, kterou jsme nedotáhli do zdárného konce v posledních dvou kolech.
 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, Kralupy nad Vltavou, 27801
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode