29.kolo OP: AFK Veltrusy - FK Kralupy 1901 3:2 (1:0)

Absolutně nejhorší výkon sezony


Z naší strany za celé utkání stojí první dvacetiminutovka kdy jsme si vypracovali nespočet vyložených šancí, ale díky laxnímu zakončení jsme se nedostali do vedení. Několikrát domácímu brankáři pomohla branková konstrukce. Domácí pojali zápas celkově v oddychu a my se jim časem přizpůsobili až z ojedinělé střely dostali branku. Do kabin jsme šli brankovým mankem.

 

Domácí zalezlí na velkém vápně době bránili a nedopouštěli se větších chyb. K tomu se jim podařilo proměnit dva brejky do naší ospalé obrany a rázem to bylo o tři branky. Domácí po třetí brance postavili nepropustný val na dvaceti metrech od své branky a nám se nedařilo dostat do nějaké větší šance. Nakonec jsme se v poslední desetiminutovce dvakrát radovali a sahali i po vyrovnání. Nejdříve si střelu do sítě srazil domácí bek a poté proměnil pokutový kop Zavadil.


Krom prvních dvaceti minut, jsme totálně propadli ve všech ohledech a všichni hráči by se měli nad sebou zamyslet. Sezona končí až po 30 kole a nikoli dřív. Takhle se naše mužstvo a oddíl nechce prezentovat v následující sezoně, proto bude potřeba v letní přestávce vhodně posílit a doplnit kádr několika novými tvářemi.
Prostě katastrofální výkon, který se v posledním kole nesmí opakovat. V SOBOTU přivítáme stále sestupem ohrožené Dolní Beřkovice, které k jistotě záchrany potřebují bod. V tomto utkání chceme i kvůli různým spekulacím zvítězit za tři body a s čistým svědomím poslat Beřkovice do třetí třídy. Nic nevypustíme a nastoupíme pokud možno v nejsilnější sestavě.  

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode