4 zápasy, skóre 0:16 = strašidelná venkovní bilance Kralupských

Kralupští po svém prvním tří bodovém zisku( 9 bodů bylo kvůli nezaplacenému FAČR odečteno) zajížděli podruhé do města na soutoku Labe a Vltavy na Mělník přesněji na Pšovku, bohužel opět vyšli bodově i střelecky naprázdno.

 

Nejspíše nejhorší výkon hostujícího kádru v aktuálně probíhající podzimní části. Domácí byli po celý zápas lepším týmem a od první minuty udávali tempo. Měli na své straně i několik dobrých šancí, nejblíže gólu byl domácí záložník, když po samostatném průniku hostující obranou nastřelil brankou konstrukci. Poprvé o sobě dali vědět Kralupští po průniku Matějčka, který byl na hranici velkého vápna faulován ( po tomto zákroku se měl vytahovat minimálně kartonek žluté barvy, v přísnějším měřítku i červené), to bylo od hostujícího týmu v první půli vše narozdíl od domácích. Druhý průnik domácího záložníka již skončil brankou, když se trefil pod padajícím Luksíkem. Druhá branka pomocí teče hostujícího stopera do proti pohybu gólmana. První poločas skončil zaslouženým vítězstvím domácích. 
 
Druhý poločas začal přesně jak skončil, náporem domácích a již po dvou minutách druhé půle bylo rozhodnuto, když se prosadil domácí hráč po rohovém kopu. Hostující v druhé půli podržel gólman Luksík a jediný z hráčů podal doopravdy odpovídájící výkon. Za zmíňku, kromě domácích šancí, stojí i některé zákroky za hranicí fair-play a nesmyslné rozhodování hlavního arbitra ( úmyslné dupnutí na hrudník hostující kapitána faulujícím domácím kapitánem po odpískaní oceněn žlutou kartou a úsměvem na rtu, rozehrávání všech faulů zásadně na píšťalku, narozdíl od domácích). Neni to břečení, je to jen realita Mělnicko-Boleslavské skupiny.  
 
V následujícím kole přivítají Kralupští na svém stadionu V Olších vedoucí tým skupiny B a to Dolní Bousov.  Úkolem bude napravit venkovní porážku a udržel domácí výherní šňůru.

 

 

 

 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode